Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: A Ty dalej swoje. Mam przyjaciółkę, którą poznałem kilkanaście lat temu i z którą widujemy się regularnie, piszemy do siebie regularnie i nawet byliśmy razem na wczasach w trzy osoby (ja, ona i jej kolezanka z pracy) w momencie, kiedy, uwaga, byłem w związku.
Mój różowy postawił prostą granicę: nie chce jechać na urlop grupowo ale w dwójkę. Więc jeśli pojedziemy razem w dwójkę, to ona nie widzi przeszkód abym
@Shang_Yang: Randka (z fr. rendez-vous (d'amour) „umówione spotkanie (miłosne)”) – spotkanie dwóch osób mające na celu nawiązanie lub rozwinięcie znajomości, inicjowane z zamiarem stworzenia lub umocnienia relacji emocjonalnych, seksualnych lub małżeńskich pomiędzy uczestniczącymi w randce osobami.
Randka osoby w związku z osobą niebędącą w związku to nie jest normalna sprawa.
@steemm: ale jeśli chodzisz w związku na randki z innymi osobami to nie jest coś normalnego. taka darmowa pomocna rada:). natomiast spotkanie się z przyjacielem przyjaciółką płci przeciwnej w momencie gdy jest się zajętym jest po prostu spotkaniem przyjacielskim i niczym więcej. mam dziwne wrażenie, że na wykopie, przez jakąś spermomodę, wywiązał się kult, że jak spotkanie z kobietą, to tylko seks. trochę to smutne i mam nadzieję, że to tylko
@wiem_wszystko: Wiesz, możesz wierzyć i nie wierzyć w co chcesz. Mi się już dyskusja trochę znudziła, ale zawsze dowody w postaci rozmów na whatsappie prowadzoonych 3 lata temu mogę podrzucić.
Koniec końców z tamtych wyjazdów żałuję tego, że odwrotnie miejsca się nie poukładały. Z dziewczyną byłem w Bari, z przyjaciolką na Sycylii to niestety włoska wyspa była dużo lepszym miejscem na romantyczny wyjazd.
@steemm: no ale co będziesz tłumaczyć facetowi który ma same koleżanki i przyjaciółki :) tak jakby to była norma. jak widać nie jest i sa to przypadki że ktoś się wychował czy poznał jak obydwoje byli w związkach stąd relacja. nigdy nie uwierzę że ktoś poznał kogoś np. na imprezie w klubie (jak tam jeden pisał) i zostali wielce kolegą i koleżanką xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lktr1: to nienaturalne dla ciebie, czy wypowiadasz się o tym co jest "normalne" dla mężczyzn? Ty sobie możesz żyć jak chcesz, ale komentuje twoja wypowiedź, gdzie jednak piszesz o sprawach według ciebie obiektywnych.

nie, nie jestem pedałem


Ale chamem widocznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shang_Yang: na swoim przykładzie mogę powiedzieć że nie ma czegoś takiego. Miałem kiedyś taką przyjaciółkę. Gadaliśmy, spędzaliśmy ze sobą czas, aż pojechaliśmy na wakacje większą ekipą. W przed ostatnim dniu popiliśmy na plaży, niektórzy wrócili do hotelu, ja z nią zostałem. Już wtedy było dziwne ale tego na tamtą chwilę tego nie zauważyłem. Dopiero po powrocie do hotelu wyznała mi że jej się podobam i coś do mnie czuję. Na drugi