Wpis z mikrobloga

  • 0
@lexico stary, w mojej branży tak na oko z 60% to kobiety (chociaz obecnie jestem w meskim zespole). I praktycznie nie slyszalem takich rzeczy (jedynie w prywatnych rozmowach, a to jest zupelnie co innego)
  • Odpowiedz
a pokazywanie pół d--y to seksualizacja?


@girlsjustwannahavefun: Pokazywanie w pozie nakierowanej na dupe, w bardzo skąpym stroju, i powtarzanie tego zdjęcia dziesiątki razy, to zdecydowanie seksualizacja swojego ciała po stokroć. Bo chyba nie reklamują swojego narządu do srania, że nim srają? A co do dziewczyny, jak jej przeszkadza seksualizacja to może szuka przyjaciela? Ale to niech wtedy zareklamuje się czymś więcej niż swoje ciało. Nie trzeba być bystrym ze jak
  • Odpowiedz
Nie znaczy to, że go nie chcą.


@Jah00: słyszałem, że chcą, ale rzadko to się zdarza i od tego są też zabawki. Nie mając odpowidnich cech to nie ma szans na poznanie takich co mają ochotę na s--s. Dopiero po kilku latach psychoterapii odblokowuje się ta opcja.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Najwyraźniej nie miałeś nigdy dziewczyny, która jest nimfomanką. Wtedy to ty masz dość i myślisz tylko jakby tu się wykręcić od seksu. Powiesz, że wtedy znajdzie sobie innego, możliwe, ale jeśli masz zbudowaną dobrą relację, to ona nie będzie w stanie tego zastąpić z przypadkowym gościem i będzie się domagać seksu tylko od ciebie.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Ja kumam o co ci chodzi. Tylko mamy 2022 i możemy wymagać Od mężczyzn chyba żeby panowali nad swoimi instynktami? :) od tego mamy głowę. Poza tym, nir znam typów którzy maja problem z tym ze ich dziewczyny chodzą w spódnicy. Przykro mi.


Gdyby mężczyźni nie panowali nad swoimi instynktami, to teraz obrabialabyś gałę jakiemuś grubemu oligarsze w jego haremie do którego razem z koleżankami juleczkami zostałybyście sprzedane jak
  • Odpowiedz
Emanuje półnagim ciałem i oburza się na to, że jest odbierana głównie pod względem seksualnym. W0man moment.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Jedną z funkcji ciała jest jego seksualizacja, bo ludzie to stworzenia seksualne. Jeżeli nie chce być postrzegana jako obiekt seksualny to niech wstąpi do konfederacji i nałoży burkę.

Na pewno publikowanie w socialach zdjęć z odslonietym ciałem nie sprzyja znajdowaniu u tej laski jej walorów pozawygladowych.
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: wszystkie odmawiają lub olewają i większość kobiet jest sapioseksulna( z moich obserwacji to w sumie wszystkie, ale słyszałem legendy, że nie). Teraz rozkmiłem, że dużo wygodniej by było jakby ludzie mieli wypisane, że nie chcą być seksualizowani czy jakich zaimków używać wobec nich to wtedy dużo łatwiej się dogadać. Nie mam tik Toka i nie śledzę i influcerow to niestety nie wiem czy ta dziewczyna ma męża czy nie.
  • Odpowiedz
i tak i nie. Na plaży chodzisz ze wzwodem tylko bo widzisz pół nagoe pośladki? No nie. :)


@girlsjustwannahavefun: Nie, ale wystarczy dodać do tego sprośne myśli i gotowe. Kiedyś na plaży dziewczyna siadła mi na brzuchu, bo wyszła z wody i chciała zmoczyć moje rozpalone słońcem ciało zimną wodą, taki prank, no i niestety zakończyło się to mimowolnym wzwodem. No to jest biologia, a co boli to to, że
  • Odpowiedz
W sumie to ile trzeba mieć IQ i co robić by być w typie sapioseksulnej dziewczyny?


@przegro_pisarz: Nie chodzi o IQ. Chodzi o komunikację niewerbalną mówiącą, po prostu tyle, że ty jesteś lepszy od niej.
  • Odpowiedz