Wpis z mikrobloga

nie należy rzucać zboczonych tekstów do laski która jest nieznajoma


@Dariel: to zależy od wychowania, a nie od seksualizacji.
Gdybyś pracował z kobietami, to byś wiedział jak one potrafią komentować męskie ciała.
Niesmaczne to mało powiedziane.
@FajnyTypek: Żeby facet tak nie reagował musiała by go dziewczyna seksualnie nie pociągać, a jak ona ma z tym problem to powinna mordę zamknąć zostawić wszystkich w spokoju i nie zwracać na to uwagi xd i tak ma mordę jak ziemniak XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FajnyTypek: Szanowny Panie. Czego to ma dowodzić? Kobieta robi film o tym że podobają się jej mężczyzni którzy nie seksualizują jej ciała (sapioseksualność). Po czym jakiś mężczyzna pisze komentarz, napisz do mnie pójdziemy na randkę. Kobieta odmawia i ma to dowodzić tezy, w sumie nie wiem jakiej? Że nie wie czego chce? A co jak ta kobieta ma nie wiem np. męża, dzieci z którymi jest szczęśliwa. Gdyby się zgodziła to
o czym jakiś mężczyzna pisze komentarz, napisz do mnie pójdziemy na randkę.


@Hakunamatata57: ja nie widzę propozycji randki xDDD tylko skontaktowania się. Widać po chłopie mocne zaburzenia to nie chce z nim pisać. Kobiety nie chcą kontaktu tylko z zaburzonymi jednostkami.

jak ta kobieta ma nie wiem np. męża, dzieci z którymi jest szczęśliwa


to może mówić na początku, że ma by jej nie seksualizowali. W sensie w ogóle jak to
zadaj sobie pytanie dlaczego kawałek pośladka kojarzy ci się z seksem a nie np ze sraniem.


@girlsjustwannahavefun: Po pierwsze to kobiecego pośladka. A odpowiedź: bo tak nas ukształtowała natura. Poza tym kobieta, której nie można seksualizować jest jak lizak, którego nie można polizać. Bezużyteczna. I to nie prawda, że kobiety tego nie chcą. Chcą, tylko z "odpowiednim" mężczyzną. Takie memy tylko pogarszają waszą i tak już beznadziejną sytuację.
Chcą, tylko z "odpowiednim" mężczyzną. Takie memy tylko pogarszają waszą i tak już beznadziejną sytuację.


@Jah00: nie wszystkie i zawsze. Tylko faceci chcą się ciągle ruchać. Wejdź na tindera, czy fora dla kobiet, gadaj z kobietami to się dowiesz, że nie patrzą na wygląd w ogóle i nie chcą seksu tylko poznać fajnych ludzi
@przegro_pisarz: To tak jakbyś napisał, że tylko dzieci w Afryce chcą ciągle jeść. Oczywiście, że kobiety nie patrzą na wygląd, bo kręcą je inne cechy. A o seks nie pytają bo mają go pod dostatkiem. Nie znaczy to, że go nie chcą.