Wpis z mikrobloga

@HASSAN_: USA dobre na turystykę ale żeby mieszkać? Nie. Sporo osób nadal jest zaślepionych tym „american dream” wpajanym od X lat przez rodzine powielane od lat 70/80.
  • Odpowiedz
@HASSAN_: "American Dream" skończył się, gdy Polska weszła do EU, czyli minimum kilkanaście lat temu, a pewnie są i tacy, którzy stwierdzą że dużo wcześniej. Same USA to nie jest żaden kraj mlekiem i miodem płynący, owszem są miejsca gdzie jest zajebiście, ale więcej jest tam miejsc gdzie jest średnio lub wręcz #!$%@?. Kwestia umiejętności - jak coś umiesz zajebiście robić i możesz na tym zarobić oraz znasz perfekt angielski można
  • Odpowiedz
@HASSAN_: jeśli masz jakiekolwiek szanse na fajną robotę to tak. Wysokość pensji i siła nabywcza pieniędzy jest niesamowita, domy i mieszkania śmiesznie tanie w porównaniu do Europy. No i dopóki mieszkasz w białej okolicy, to bezpiecznie jak w Polsce
  • Odpowiedz
@HASSAN_: gdybym miał dzisiaj 23 lata i doświadczenie w świecie z teraźniejszości, to bym się pakował czym prędzej. Gdybym był na etapie 'najważniejsze to żeby mieć na wynajem, jakieś browarki i zakupy ajfona', to chyba nie. Ameryka to państwo możliwości, nie ma drugiego takiego pańśtwa, które tak bardzo by promowało przedsiębiorczych ludzi. Ale to też państwo nierówności, wykluczenia (wiem, wiem Mirki, hehe BLM czego oni chcą, przecież dostają 1500 dolarów w
  • Odpowiedz
@HASSAN_ zależy za jaką kasę. Byłem w USA wiele razy służbowo i mi się tam nie podobało super jest jako turysta na miesiąc pojechać zobaczyć co tam chcesz zobaczyć ale żyć tam dramat
  • Odpowiedz
@HASSAN_: żaden szanujący się Europejczyk nie zamieni Europy na ten burdel w Stanach. Chyba że ma jakąś rolę w Hollywood, albo zamierza próbować szczęścia w jakimś Las Vegas.
  • Odpowiedz