Wpis z mikrobloga

@HASSAN_: jakbym miał coś tam nakręcone i jakiś znajomych czy rodzine to jasne. Jak na miejscu szukać lokalu pracy bez niczyjej pomocy i nikogo znajomego to nie.
@Chris_Karczynski: W Polsce jest #!$%@?, ale za granica to w ogole panie kto to widziou, murzyny po drzewach biegajo i bananami rzucajo, a muslimy latajo z nozami.

Polacy juz nie lubia emigracji i emigrantow, wrzucenie postu o tym, ze za granica sie komus dobrze wiedzie to ekwiwalent trollowania na ukrainke na tych facebookowych grupach. Ta niechec buduje sie od lat i wiele na ten temat juz rozmyslalem. Czuje, ze ta niechec
@HASSAN_: tylko pod warunkiem nieograniczonego hajsu, gdzie miałbym domek na zadupiu, święty spokój, ładne widoki i ładną pogodę, starlinka, dobre auto, żeby jeździć 30km do marketu co kilka dni i takie tam

na takie codzienne życie i codzienny zapie... tylko w USA? no way
@HASSAN_: Jeszcze jak, dzisiejsze stany zjednoczone to centrum świata i zarazem olbrzymia wolność. Do tego możliwość zamieszkania w każdym klimacie. Jedyny minus, że trzeba żyć z świadomością, że dobrobyt w którym się żyje jest poniekąd zbudowany na quazi niewolnizcym wyzysku wielu krajów ameryki płd i Afryki.
@pawel0008: w Ameryce na pewno bycie polskim bejem, bez ambicji, bez poglądów i bez aktywności, to prędzej namiot z żulami w SF, niż ciepłe mieszkanie socjalne. Ale z drugiej strony, ciężko pracujący człowiek jest wszędzie dostrzegany, szanowany. Ameryka to jedyny kraj, który lubi poeniędze, potrafi je generować i ma do tego wszystko to, czego nie ma nikt inny na świecie. Spokój.
@Gigamesh: A Europa jak budowala swoja pozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imperium Brytyjskie to byl napedzany Opium kartel narkotykowy, a pic related przeciez lata na wykopie co jakis czas. Znowu- widzisz Europo drzazge w amerykanskim oku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@milvanb: Tak swoja droga ta bezpieczna przystan socjalna UK ma wyzsze homelesness ratio, niz USA. Nie chce mi sie nawet szukac danych
pawel0008 - @Gigamesh: A Europa jak budowala swoja pozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imperium Bryt...

źródło: comment_1653914939qjl1xdNekajQBbTdi9wWEX.jpg

Pobierz
@HASSAN_:

Ehh… wróciłem po półrocznym pobycie żeby odwiedzić rodziców i rodzinę i teraz nie wiem co dalej robić ze swoim życiem :/

Jeśli się zastanawiasz to nie ma na co czekać - pakuj się i wracaj :) żeby nie żałować niewykorzystanej szansy