Wpis z mikrobloga

poziom dochodu, po którego przekroczeniu należelibyśmy do 1% najbogatszych


@Raf_Alinski: Przecież jedno nie łączy się z drugim. ()

Jako najprostszy przykład podam Tobie typowego pracownika w IT. Zaczynając karierę lub powiedzmy po 3 latach pracy, jest w top 10% najlepiej zarabiających ludzi w Polsce. Jeżeli nie dostał mieszkania w spadku, to do 10% najbogatszych nadal mu daleko.
@Raf_Alinski: Coś jest z tymi danymi nie tak - 10kzł netto/m-c z plusem i jestem wśród 1% najlepiej zarabiających (niekoniecznie najbogatszych) w kraju?
Z takimi zarobkami, zachowując oczywiście odpowiedni zapas finansowy, ledwo da się utrzymać dzieciaka, mieć dość nowe auto i kupić mieszkanie w dużym mieście/postawić dom na kredyt. W sumie to co do mieszkania już nie jestem przekonany, chyba że jakąś klitkę 30 m2 XD
Skąd zatem tylu ludzi kupuje
@Raf_Alinski: Coś jest z tymi danymi nie tak - 10kzł netto/m-c z plusem i jestem wśród 1ajlepiej zarabiających (niekoniecznie najbogatszych) w kraju?

Z takimi zarobkami, zachowując oczywiście odpowiedni zapas finansowy, ledwo da się utrzymać dzieciaka, mieć dość nowe auto i kupić mieszkanie w dużym mieście/postawić dom na kredyt. W sumie to co do mieszkania już nie jestem przekonany, chyba że jakąś klitkę 30 m2 XD

Skąd zatem tylu ludzi kupuje (wróć,