Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@psycha kiedykolwiek było inaczej? XD

@v1lk: 20 lat temu max co było to komunikator GG. I ogólnie dziewczyny się poznawało "normalnie" czy to przez znajomych czy gdzieś na mieście, w szkole, na basenie itp mało kto miał cyfrowy aparat lub lustrzankęzreszta nie było gdzie udostępniać zdjęć. Jak NK zyskało na popularności to było w miarę ok bo miało to jakiś cel. Jak wyszedł fb to też było w miarę ok ale
@M83_

@psycha kiedykolwiek było inaczej? XD

@v1lk: 20 lat temu max co było to komunikator GG. I ogólnie dziewczyny się poznawało "normalnie" czy to przez znajomych czy gdzieś na mieście, w szkole, na basenie itp mało kto miał cyfrowy aparat lub lustrzankęzreszta nie było gdzie udostępniać zdjęć. Jak NK zyskało na popularności to było w miarę ok bo miało to jakiś cel. Jak wyszedł fb to też było w miarę ok
@psycha w zależności jak są wychowane przez rodziców, jeśli mają wpojone jakie wartości to nie.

Większość nastolatków jest chowana więc robią co im się podoba i co jest modne na insta czy Facebook.
@M83_: ok boomer XDDDD

Przecież 15-20 lat temu też były laski, które leciały tylko na furę, skórę i BMW XD Nie pokazywały się na Instagramie, ale musiały mieć najlepsze ciuchy i makijaż w szkole, na zakupach, na miejscowej imprezie. Chyba żyłeś w jakimś innym świecie niż ja, bo pamiętam dokładnie materialistyczne gówniary. Teraz to bardziej widać - a może bardziej szukasz takich treści.
@RozowaZielonka: Tak tak, to wina prześladowanych w szkole że nikt ich nie lubi i nie zaprasza. I jeszcze ich wyzywaj od melepet. Ile w tobie troski i tolerancji. #!$%@?, śmieszy mnie to że tak samo potraficie sobie tłumaczyć prosto świat, jak konserwy, które o taki sposób myślenia ciśniecie . Najwyraźniej victim blaming jest spoko, kiedy progresywnym pasuje.
Przecież 15-20 lat temu też były laski, które leciały tylko na furę, skórę i BMW XD Nie pokazywały się na Instagramie, ale musiały mieć najlepsze ciuchy i makijaż w szkole, na zakupach, na miejscowej imprezie


@geuze: no były, mówiło się na nie blachary i były generalnie pogardzane w społeczeństwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psycha: podejrzewam, że znaczna większość. Wpływ mediów społecznościowych na rozdmuchane oczekiwania od życia i przekonanie, że trzeba być bogatym i to pokazywać, nie mając przy tym wiedzy, że "szaraki" nie są bogate, że Polacy żyją na kredyt, a niektóre z internetowych autorytetów zarabiały na swój sukces w nieprzyzwoity sposób - patrz pani natsu, której nagrania wyciekły kiedyś tam, a ktoś na wykopie dociekl do tego, że to było nagrywane na krótko
@RozowaZielonka: Kto co pisał o grach i na podstawie czego?
Co nieprawdziwego napisano twoim zdaniem o szkodliwości picia alkoholu w wieku młodzieńczym? + pokaż tekst o szkodliwości chodzenia w glanach, szczególnie o psychicznej szkodliwości.
@RozowaZielonka: Jesteś jednym ze słabszych trolli na tym serwisie, głównie przez to, że w przeciwieństwie do innych zamiast przedstawiać oderwane od rzeczywistości argumenty, zaczynasz obrażać każdego dookoła. Teraz sugerujesz mi, że... nie wiem co, bo wskazałem ci problem wśród młodych ludzi.
A czyja? Ludzie maja się pochylać nad słabymi jednostkami? Maja ich na sile ciągać i zabawiać, bo pan incel sam nie potrafi wziąć się w garść. Ludzie, bądźcie poważni.


@RozowaZielonka: No właśnie? Po #!$%@? pochylać się nad kobieta na przykład? Albo nad mniejszościami seksualnymi? Niech giną jako słabsze jednostki nieprzystosowane do rzeczywistości. Niech samotna matka sama sobie radzi, skoro sama zrobiła dzieci. Kobieta co znalazła sobie łobuza też niech sobie sama