Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: ja raz mialem podobna sytuacje tylko, ze facet byl 10 razy bardziej agresywny. Jechał swoim pasem i jakies 30m przede mna wjechał na moj pas i leciał na czołowkę. Zdążyłem uciec na chodnik i widząc, ze sie zatrzymal(ogolnie zrobil tak, bo chcial isc do kwiaciarni xD) cofnąłem sie zapytac co odwalil. Nie Zdążyłem sie odezwać to ruszył na mnie z rękoma, krzycząc, ze pobije mnie i świadków i nikt go
@Yurakamisa: po #!$%@? ten cwel wyszedł z tą pałą, skoro widać, że nie miał zamiaru jej użyć? chyba nie sądził, że uda mu się kogokolwiek nastraszyć w dobie nagrywania wszystkiego wokół. Mógł trafić na kogoś, kto jeszcze sprowokuje, aż mu #!$%@? i wtedy miałby debil pozamiatane plus kupa problemów z prawem, PJ do odebrania i włóczenie się po sądach, no geniusze kuwa XD
@CowiekPaua: mogliby podjechac pod jego dom i poczekać az wróci i wtedy go skontrolować(bo widzieliby jak prowdzi auto).

Bo Ty masz takie podejrzenie?

Tak, nigdy nie zgłaszałeś podejrzenia? Jakby auto przed toba jechało cala jezdnią od prawej do lewej to bys to olał czy zadzwonił, ze auto jadące w kierunku X zachowuje sie podejrzanie i prawdopodobnje kierowca jest pijany. Przeciez to normalne zgłoszenie xD
@Yurakamisa: jak jeżdżę na rowerze to zawsze, ale to zawsze jest problem z bucami z bmw. Ostatnio bmw na szerokość lusterka mnie prawie zmiotło z drogi. Klasyka gatunku, typ z piskiem się zatrzymał i wyleciał nabuzowany karakan kark z wydziaraną prawą łapą, kropka w kropkę jak ten #!$%@? powyżej. Jeszcze chciał się na gołe łapy #!$%@?ć, więc polecam jechać tekstem, że jesteśmy osobą mundurową po pracy i wszelki atak na nas