Wpis z mikrobloga

@Pawery1:

wygrałem!

Widzisz, gdy napisałem, ze jesteś dzieckiem, to tylko to potwierdziłeś XD
Nie masz pojęcia o argumentach, a tym bardziej o merytorycznych argumentach. Stosujesz jakieś dziecięce odpowiedzi w
  • Odpowiedz
Niby odpuściłeś, zwyzywałeś od dzieci, dałeś się sprowokować, dalej próbujesz dyskutować i próbujesz mnie zdyskredytować wyzywając od dzieci. Gdzie meteorytyka? Kto zachowuje się jak dziecko?

Sam gadasz głupoty o samochodach wyprzedzających z prędkością100km 10cm od roweru. Ja nie wyjeżdżam na takie trasy rowerem, wsiadam na niego dla przyjemności, a nie żeby ryzykować życiem. Zresztą, co z tym zrobiłeś? nic? Wrzuć chociaż filmik do internetu, zgłoś go na policję, a nie płaczesz w
  • Odpowiedz
@text: Błąd. Mam Hondę i Arkusa :)

A kto Ci każe jeździć po takich trasach? Może masz pecha, ale mi takie przygody się nie zdarzają. Pewnie wynika to z tego, że nie uważam się za świętą krowę i zastanawiam się, którą trasą pojechać, a nie wpakować się na wojewódzką i mieć pretensje, że jeżdżą szybko. To jest śmieszne. Więc nie mów, że na każdej, bo generalizujesz. Twoje i moje doświadczenia,
  • Odpowiedz
uważam się za świętą krowę i zastanawiam się, którą trasą pojechać, a nie wpakować się na wojewódzką i mieć pretensje,

@Pawery1:
Jeździć tym arkusem to ty może raz na 2 tygodnie 5 km pod las, a nie po drogach. Tak wiem, tacy jak ty uwązają, ze drogi są tylko dla samochodów, mentalność BMW.
Wojewódzkie? A ta droga z wykopu to wojewódzka czy 300m pas startowy?
A to, to jest
text - > uważam się za świętą krowę i zastanawiam się, którą trasą pojechać, a nie wp...
  • Odpowiedz
@text: ach! teraz się okazuje że są rowerzyści i "rowerzyści", Ty jesteś ten lepszy, prawdziwy, z "szosą" i pampersem, a nie jakiś dzieciak co sobie pod lasem po polnej drodze pojeździ. Weź się nie kompromituj.
Znalazłeś tylko dwa filmiki, kiedy tylko Ty sam masz 1000 takich przypadków rocznie? I co najlepsze, nie jechały one 100km/h :)
Dlatego podałem właśnie przykład dróg wojewódzkich! Czy Ty w ogóle planujesz trasę, czy jedziesz
  • Odpowiedz