Wpis z mikrobloga

  • 760
Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: @Jonn: @kiszczak: A mnie w-----a taki pedalarz XD a jeszcze bardziej usprawiedliwianie go. Bo ktoś zrobił źle, to teraz pedalarz może. Jak jeżdżę rowerem czy autem - w obu przypadkach łamię przepisy - ale k---a nigdy - nigdy - nie uprzykrzam innym życia. Miejscie trochę wiecie - wyobraźni w tych swoich zakutych łbach w kasku lub za kierownicą. Zaparkować moża w innym miejscu, a rowerzysta
  • Odpowiedz
@kiszczak: o 64 okrążenie internetu, a samochód wciąż tam stoi i całkowicie blokuje przejazd. Do tego niszczy nawierzchnię drogi dla rowerów, która na 99% nie jest przystosowana do takich obciążeń.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Ostatnimi czasy widzę tu bardzo słuszną nagonkę na pedalarzy oraz zmasowane ataki pedalarzy na osoby słusznie po nich cisnące… ciekawe skąd taka zmasowana mobilizacja pedalarzy, czyżby jakaś zorganizowana akcja za pośrednictwem jakichś portali dla gejów?
  • Odpowiedz
  • 11
@kiszczak Weź idź do jakiegoś psychiatry jak masz obsesję na punkcie obcisłych strojów. TO SĄ ubrania dostosowane do tego sportu. Jak widzisz narciarza w kombinezonie narciarskim albo nurka w piance to też skaczesz jak małpa?
  • Odpowiedz
  • 1
@GetRekt Ja bym j---ł blachosmrodziarzy. Dniówka mandatów za parkowanie i miesięczny przychód komendy zrobiony. Wystarczy na dowolną ulicę w dużym mieście pojechać
  • Odpowiedz
@furcio oho, wild pedalarz appeared. Muszę dziś uzupełnić w moim autku płyn do spryskiwaczy, żeby było czym wam psikać w mordy jak was wyprzedzam
  • Odpowiedz
@kiszczak: Daleko mi do lubieni pedalarzy ale tutaj muszę jego pochwalić, ten pojazd na ścieżce wcale nie jest daleko, wiec lepiej aby zjechać wcześniej i jego wyminąć i potem w ostatniej chwili w----c się na drogę. A druga sprawa jak jakaś k---a parkuje na srodku ścieżki to tez zasługuje na potępienie
  • Odpowiedz