Wpis z mikrobloga

  • 760
Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykopki mądrością tego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze że tylko na internecie tacy frustraci są
  • Odpowiedz
Puszkarz łamie prawo spoko nie przeszkadza mi. Pedalarz łamie przepisy to hur hur hur hur


@Yurakamisa: Przyglądam się z boku tej dyskusji i mam wrażenie że lubisz sobie dopowiadać. Autor posta odpisał, że „dokładnie”, jest za tym by karać kierowców. Po czym ty cytujesz jego odpowiedź i piszesz, że jak puszkarz łamie prawo to mu to nie przeszkadza. Ciebie nic nie przekona bo i tak wiesz swoje co kto myśli.
  • Odpowiedz
Przyglądam się z boku tej dyskusji i mam wrażenie że lubisz sobie dopowiadać. Autor posta odpisał, że „dokładnie”, jest za tym by karać kierowców. Po czym ty cytujesz jego odpowiedź i piszesz, że jak puszkarz łamie prawo to mu to nie przeszkadza. Ciebie nic nie przekona bo i tak wiesz swoje co kto myśli.


@wioslarz-umyslow: Jak ktoś chce karać bardziej jedną grupę niż drugą jest upośledzony.
Każda grupa łamiąca przepisy powinna
  • Odpowiedz
@Jonn: @kiszczak: Zwykła kultura i troska o porządek powinna jasno wyznaczyć algorytm postępowania.

Pan kolarz jedzie ścieżką, zaparkwoane auto - robi zdjecie wysyla na policje, policja bez #!$%@? o świadkach, wołania na komendę, nakłada na kierowce solidna kare.

I tyle.
  • Odpowiedz
Zwykłe pitolenie dzbanów bo rowerzysta jedzie za wolno jakby przekraczał prędkość to nikogo by to nie obchodziło.


@Yurakamisa: dokładnie, nie po to mam samochód żeby się wlec za pedalarzem i jeszcze narażać się swoje bezpieczeństwo, niepotrzebnie zmieniając pas ruchu by go wyprzedzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiszczak: te koła obręcze nie nadają się na te ścieżkę rowerową. Po prostu się rozcentruja i uszkodzą. Tam są krawężniki. Zobacz sobie ile kosztuja takie obręcze np dt swiss
  • Odpowiedz
Ma zjazd ze ścieżki jeszcze przed tym autem, więc nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego znalazł się na jezdni w tym miejscu.


@kiszczak: było pusta jezdnia to zjechał wcześniej. Później pewnie się pruł czemu Ci zjeżdża na jezdnie w ostatniej chwili xD a w ogóle po co ja odpisuje dzbanowi
  • Odpowiedz