Wpis z mikrobloga

  • 760
Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@el009: Spoko, a ja rocznie robie 3-4kkm w celach treningowo-rozrywkowych. Wole wyjechac za miasto niz sie #!$%@? w tym burdelu walczac z zyciem swoim i innych ludzi, ktorzy nie widza i nie slysza swiata dookola. Jestem tez na co dzien kierowca samochodu i takie same ameby widze za kolkiem, ktore spotykam pozniej jako rowerzysta.

Chodza i jezdza jakby mieli klapki na oczach i stopery w uszach.
  • Odpowiedz
masz rację, trzeba piętnować kierowców parkujących na ścieżkach rowerowych


@Jonn: no tak zaparkowany na każdym podjeździe, rowerzysta sokolim wzrokiem dostrzegł pojazd na ścieżce dobrze, że zjechał za wczasu bo by się nie wyrobił. @kiszczak: Też jeżdżę na rowerze ale nie usprawiedliwiam pedalarstwa i sam pedalarzem nie jestem
  • Odpowiedz
jeśli ten pojazd jest faktycznie na drodze dla rowerów to ja bym się w tym momencie nie #!$%@?ł pedalarzowi


@Maly_Jasio: to jak pojazd stoi na drodze to mam jechać po chodniku bo droga zablokowana ?
  • Odpowiedz
Weź idź do jakiegoś psychiatry jak masz obsesję na punkcie obcisłych strojów. TO SĄ ubrania dostosowane do tego sportu.


@furcio: nom ostatnio za takim jechałem widać całą dupę, majtek nie miał chyba że stringi. No no wiem czy to jest elementem tego sportu.
  • Odpowiedz