Wpis z mikrobloga

  • 760
Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów.


@kiszczak: bo przecież droga jest zawsze pusta i nie ma na niej aut, więc takie manewry można wykonywać zawsze na przestrzeni maks kilku metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 770
@kiszczak: masz rację, trzeba piętnować kierowców parkujących na ścieżkach rowerowych i nie mu o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 58
@Ogau Piszę o TEJ sytuacji: droga jest pusta. Do tego zgodnie z przepisami kierowca auta nie ma możliwości wyprzedzenia pedalarza. Ale on ma obcisłe gatki, więc o tym nie myśli.
  • Odpowiedz
  • 69
@Jonn

trzeba piętnować kierowców parkujących na ścieżkach rowerowych i nie mu o czym dyskutować.


Dokładnie. A jeszcze bardziej pedalarzy łamiących przepisy( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 38
@Maly_Jasio A niby dlaczego nie? Przecież do tego auta to ma jeszcze całą przecznicę. Ma zjazd ze ścieżki jeszcze przed tym autem, więc nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego znalazł się na jezdni w tym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 13
@Yurakamisa

Puszkarz łamie prawo spoko nie przeszkadza mi.


Skąd ta projekcja? Pokaż mi gdzie pochwalam łamanie przepisów przez kierowcę, albo miej odwagę i przeproś.
  • Odpowiedz
@kiszczak: uff dobrze że opanowałeś sytuację. Następnym razem może kier000wca nie będzie łamał przepisów zagrażając w ten sposób bezpieczeństwu najmniej chronionych użytkowników drogi.
  • Odpowiedz