Wpis z mikrobloga

Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów.


@kiszczak:
No nie wiem, na szosówce, w obcisłych ciuszkach skręcanie to wyzwanie, nie mówiąc już o wjeżdżaniu na krawężnik.
Myślę, że większość narzekających- i tych na których narzekamy- rowerzystów to właśnie ludzie na szosówkach, z których sporo, jak nie większość jeździ dla sportu i dla wyników. Jakoś szczególnie im się nie dziwię, że narzekają(nie
@kaluka106 To może trzeba dopasować rodzaj roweru? Przecież jak chcę pojeździć samochodem wyścigowym to jadę na tor, bo na drogę publiczną samochód wyścigowy się nie nadaje. Jeśli więc rower który masz nie nadaje się do jazdy po ścieżkach rowerowych to używaj go tam, gdzie są ku temu warunki, albo zmień rower ¯_(ツ)_/¯
@kiszczak: nie produkuj sie... jak ktos ma tak obcisle gacie to zaburzenia krazenia sie pojawiaja i niedotlenienie. nie da sie z takimi gadac. prawisz madrze i sensownie a ten bedzie pieprzyc swoje oderwane od rzeczywistosci farmazony. ja takie przeboje mialem z narciarzami biegowymi. maja wspolna ceche. gola nogi, zapominaja ubrac spodnie i nie mysla przytomnie :)

ale na pocieszenie anegdotke ci opowiem. na wroclawskich bielanach lecial taki zadufany w sobie wielbiciel