Wpis z mikrobloga

Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu
kiszczak - Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
Uprzedzając: według niektórych miłoś...

źródło: comment_1652769876r3k2u4hpIpABaECW40lVNY.jpg

Pobierz
  • 166
@kiszczak: u mnie jest ta sama sytuacja, wąska ruchliwa droga ścieżka elegancka w dwóch kierunkach po dwóch stronach - większość jeździ, jednak trafi się taka je%ana zapchlona ameba która jedzie obok. Wtedy wszystkie moje pilne sprawy odchodzą na bok… zwalniam jadę za nim i mu trąbie xDDDDD
Nadal nie rozumiem co oni maja w mózgach
Tym bardziej ze nie ma tam jakichś „hopsajek” itd praktycznie jedzie się u nas tak samo
@kiszczak: Co jest również istotne, to jeśli widzisz to któryś raz z kolei ze ktoś parkuje to zgłaszaj na straż miejska. Zrobią kurs kilka razy na miesiąc to się oduczą.
Ktoś wie wgl jak z nośnością takich ścieżek? Nie zepsuje się od zaparkowania samochodem lub ciężarówką?
Ktoś wie wgl jak z nośnością takich ścieżek? Nie zepsuje się od zaparkowania samochodem lub ciężarówką?


@kajak98: są budowane pod 1 tonę obciążenia (lekkie traktorki), więc zaparkowany samochód je niszczy.

@kiszczak: zdjęcie krąży po internecie od 3 lat, a ty podpisujesz jak swoje.

Nawet nie pamiętam, ale chyba rowerzysta jechał tam legalnie, bo zdjęcie robione było chwilę przed oddaniem infrastruktury i znaki pionowe były zasłonięte (więc na zdjęciu widać czerwony