Wpis z mikrobloga

Ale cena nowego jest o 50% za wysoka z powodu systemu sprzedaży który jest klasyczną piramidą.


@TankDriver: co to jest klasyczna piramida? xD
w "klasycznej piramidzie" jak brakuje nowych klientow to zostajesz z niczym a tu masz urzadzenie ktore nie zniknie i ktore mozesz uzywac

system polecen i profitow no w zasadzie mozna miec handlowca co jezdzi do domu albo odpalic mediamarktowi 15% za to ze u nich na sklepie stoi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@michal_gol: miałem lidlomixa, dostałem w prezencie ślubnym. Był spoko. Popsuł się po kilku latach. Dostałem od teściowej używanego termomixa i nie widzę różnicy.
Za te pieniądze to tylko fanaberia i to bardzo kosztowna.
U mnie służy obecnie do:
-robienia bułki tartej
-czasami jakaś zupa krem, bardzo bo rzadko
-jak dzieci były małe to gotowałem gerberki.
No ale nie dałbym 6 czy więcej tysięcy za garnek do gotowania zupek dla niemowlaków xD.
@Th3K3nshi: Ja i wielu moich znajomych, których tylko na to stać. Z resztą powtórzę to co kiedyś

Wydanie 5-6 tys na wielofunkcyjny sprzęt kuchenny, który ci posluzy co najmniej 10 lat albo i lepiej - Ty debilu kupiles mikser z grzalka lel.

Wydanie 10 tys na TV led czy inna karte graficzna ktora wymienic po 5 latach - Shut up and take my money xD

@michal_gol: Gratulacje! Smaczności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@nie_programista_20k: popsuł się bo żona zajechała silnik. Nie będę wchodził w szczegóły ale jej wina.
Za to w termomixie po 3 latach pokrętło działa jak chce. Może uda ci się ustawić 30 sekund może 30 minut. xD super jakość nie ma co. A wyświetlacz jaki w tej paście co ktoś tu wrzucił 100 procent racji- straszne gówno- pomijając responsywność urządzenia, któraś jest tragiczna.
@Logan00: dlaczego uważasz, że w zwykłym garnku zrobisz smaczniej?


Bo większość produktów nie jest zawsze taka sama. Każdy pomidor ma różna konsystencję/smak. Gotowanie ścisle z przepisem często się nie sprawdzą. Do tego wszystkie produkty które musisz użyć w termomixie musisz uprzednio przygotować (obrać, pociąć itp). Jest to produkt czysto marketingowy, nie przyspiesza i nie ułatwia gotowania. To że miesza za ciebie, to żadne ułatwienie.
@michal_gol: Plusy thermomixa: w sumie zmusza cię do korzystania z nowych ciekawych przepisów; można się pochwalić wśród znajomych młodych lekarzy i prawników XD

Minusy: wydajesz 5000zł na urządzenie, które można zastąpić kilkoma mniejszymi za 1/10 tej kasy + jak ktoś normalnie gotuje to trochę strata czasu (ja więcej książek przesłuchałem w kuchni niż na drodze)
@FreezMan: No wiadomo, ta wojenka nakręcana jest przez obie strony "konfliktu". Ja znam osoby chwalące sobie TM i potrafię dostrzec jego zalety, ale sam nie chciałbym go nawet w prezencie bo tylko zajmowałby mi cenne miejsce na blacie. Dlatego napisałem, chcesz to kup, nie chcesz nie kupuj. Ale nakręcanie konfliktu z którejkolwiek strony to dziecinada.
nie rozumiem fenomenu tego urządzenia, to chyba jakaś sekta, bowiem lepiej i szybciej i smaczniej zrobię potrawy w garnku / na patelni


@Logan00: Jak byś zapłacił 5k za tego typu urządzenie to co byś mówił?
troche jak pececiarze vs konsolowcy (ps vs xbox) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FreezMan: No niestety. A wystarczy wiedzieć co jest dla kogo i z jakiego powodu. Ale wtedy można się oczywiście pokłócić Xbox vs PS. A później wjedzie fan Nintendo i też na wszystkich nasra. I tak w kółko.
@michal_gol: też właśnie lubię i chyba odkupię go w tym właśnie celu. Jak byś miał pomysł co jeszcze prostego i szybkiego można w tym zrobić to chętnie usłyszę. Ryż do sushi jeszcze mi się udało w tym ugotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)