Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@nie_programista_20k: popsuł się bo żona zajechała silnik. Nie będę wchodził w szczegóły ale jej wina.
Za to w termomixie po 3 latach pokrętło działa jak chce. Może uda ci się ustawić 30 sekund może 30 minut. xD super jakość nie ma co. A wyświetlacz jaki w tej paście co ktoś tu wrzucił 100 procent racji- straszne gówno- pomijając responsywność urządzenia, któraś jest tragiczna.
  • Odpowiedz
@Logan00: @Weretek: problem z TM jest taki, że dla ludzi którzy go kupują to jest kolejny powód do chwalenia się i mówienia każdemu jaki to on nie jest i każdy go musi mieć.
Sam mam TMa - używam, bardzo mi się dobrze z niego korzysta i spoko jest to urządzenie. Ale nie opowiadam każdemu, że go mam i nie chwalę się nim na prawo i lewo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Logan00: dlaczego uważasz, że w zwykłym garnku zrobisz smaczniej?


Bo większość produktów nie jest zawsze taka sama. Każdy pomidor ma różna konsystencję/smak. Gotowanie ścisle z przepisem często się nie sprawdzą. Do tego wszystkie produkty które musisz użyć w termomixie musisz uprzednio przygotować (obrać, pociąć itp). Jest to produkt czysto marketingowy, nie przyspiesza i nie ułatwia gotowania. To że miesza za ciebie, to żadne ułatwienie.
  • Odpowiedz
@michal_gol: Plusy thermomixa: w sumie zmusza cię do korzystania z nowych ciekawych przepisów; można się pochwalić wśród znajomych młodych lekarzy i prawników XD

Minusy: wydajesz 5000zł na urządzenie, które można zastąpić kilkoma mniejszymi za 1/10 tej kasy + jak ktoś normalnie gotuje to trochę strata czasu (ja więcej książek przesłuchałem w kuchni niż na drodze)
  • Odpowiedz
@FreezMan: No wiadomo, ta wojenka nakręcana jest przez obie strony "konfliktu". Ja znam osoby chwalące sobie TM i potrafię dostrzec jego zalety, ale sam nie chciałbym go nawet w prezencie bo tylko zajmowałby mi cenne miejsce na blacie. Dlatego napisałem, chcesz to kup, nie chcesz nie kupuj. Ale nakręcanie konfliktu z którejkolwiek strony to dziecinada.
  • Odpowiedz
nie rozumiem fenomenu tego urządzenia, to chyba jakaś sekta, bowiem lepiej i szybciej i smaczniej zrobię potrawy w garnku / na patelni


@Logan00: Jak byś zapłacił 5k za tego typu urządzenie to co byś mówił?
  • Odpowiedz