Wpis z mikrobloga

@michal_gol:

>ci wszyscy thermomiksiarze to zwykła sekta jak to bywa w #mlm

>Różowy od dawna suszył mi głowę o thermomixa. Koleżanki z pracy jej zachwalały ten sprzęt, mówiły o oszczędności czasu itd. Dziewczyna to kupiła, ja też byłem pozytywnie nastawiony, bo na gotowanie schodzi jej dużo czasu. Umie dobrze gotować, ale nie jest to jej pasja, dlatego każda oszczędność czasu byłaby spoko.


>Po 6 miesiącach użytkowania tego ustrojstwa mam następujące przemyślenia:
@JoeGlodomor: @Zulf: to ja szybko rozwiąże wasz spór, filmik z nomy, jednej z najlepszych restauracji na świecie https://youtu.be/UgzSYGmTIfE, w 0:23 dokładnie widać thermomixa. Z doświadczenia mogę też powiedzieć, że w bardzo wielu dobrych restauracjach mają thermomixy na kuchni no ale pewnie wykopki lepiej się znają a szefowie kuchni zamawiają sobie jakieś gówno zamiast samych garnków po to żeby gotować gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale cena nowego jest o 50% za wysoka z powodu systemu sprzedaży który jest klasyczną piramidą.


@TankDriver: co to jest klasyczna piramida? xD
w "klasycznej piramidzie" jak brakuje nowych klientow to zostajesz z niczym a tu masz urzadzenie ktore nie zniknie i ktore mozesz uzywac

system polecen i profitow no w zasadzie mozna miec handlowca co jezdzi do domu albo odpalic mediamarktowi 15% za to ze u nich na sklepie stoi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@michal_gol: miałem lidlomixa, dostałem w prezencie ślubnym. Był spoko. Popsuł się po kilku latach. Dostałem od teściowej używanego termomixa i nie widzę różnicy.
Za te pieniądze to tylko fanaberia i to bardzo kosztowna.
U mnie służy obecnie do:
-robienia bułki tartej
-czasami jakaś zupa krem, bardzo bo rzadko
-jak dzieci były małe to gotowałem gerberki.
No ale nie dałbym 6 czy więcej tysięcy za garnek do gotowania zupek dla niemowlaków xD.
@Th3K3nshi: Ja i wielu moich znajomych, których tylko na to stać. Z resztą powtórzę to co kiedyś

Wydanie 5-6 tys na wielofunkcyjny sprzęt kuchenny, który ci posluzy co najmniej 10 lat albo i lepiej - Ty debilu kupiles mikser z grzalka lel.

Wydanie 10 tys na TV led czy inna karte graficzna ktora wymienic po 5 latach - Shut up and take my money xD

@michal_gol: Gratulacje! Smaczności