Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Przerywamy Wam spokojne scrollowanie Mikrobloga - ale spokojnie - tylko na chwilę, by dać Wam znać o zmianach, które wdrożyliśmy ( ̀_́)

W sklepie czeka na Was aktualizacja wykopowej aplikacji dla Androida, a w niej:
- poprawiliśmy skalowanie zdjęć (w tym również tła tagu);
- naprawiliśmy problem z filmami z YouTube dodawanymi we wpisach na Mikroblogu, komunikat “film niedostępny” nie powinien się już pojawiać;
- poprawiliśmy również odpowiadanie, po opublikowaniu odpowiedzi do treści, zostaniecie teraz przekierowani bezpośrednio do swojego komentarza;
- w znalezisku - zgodnie z Waszą prośbą - poprawiliśmy też wygląd telewizorka, teraz od razu widać, że służy on do wykopywania ;-)

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

A dodatkowo - w wersji webowej - poprawiliśmy:
- powiadomienia tego samego wpisu, od teraz wchodząc w jedno powiadomienie, automatycznie “odczytane” na liście powiadomień zostaną inne powiadomienia z tego samego wątku;
- ostatnio umożliwiliśmy rejestrację i logowanie z Apple ID, dziś dorzucamy również rejestrację i logowanie przez konto Google.

----

A teraz chcemy zapytać Was o Wasze potrzeby (spokojnie - pytamy tylko o te związane z Wykopem) i pomysły na funkcjonalności, których nigdy na Wykopie nie było, ale uważacie, że przydałby Wam się w codziennym korzystaniu z Wykopu. Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście wprowadzić na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida
  • 148
@wykop: chciałbym przy okazji Waszych ogłoszeń parafialnych zapytać o jedną kwestię.

Znalezisko z Panem Januszem Cieszyńskim, który jest czynnym politykiem nie miało obowiązkowego tagu #polityka. Pozwoliłem sobie zgłosić moderacji to niedopatrzenie, niestety moje zgłoszenie zostało odrzucone bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Proszę o ustosunkowanie się do tej decyzji.
Pobierz wuju84 - @wykop: chciałbym przy okazji Waszych ogłoszeń parafialnych zapytać o jedną ...
źródło: Przechwytywanie