Wpis z mikrobloga

nie rozumiem fenomenu tego urządzenia, to chyba jakaś sekta, bowiem lepiej i szybciej i smaczniej zrobię potrawy w garnku


@Logan00: oczywiście, że to sekta i wmawianie sobie samemu, że zapłaciłem 5k za blender z tani tabletem i opcją podgrzewania, bo jest WSPANIAŁYM URZĄDZENIEM xD
Ich system sprzedaży jest scamerski, niczym się nie różni od tych wszystkich pokazów garnków naciągających starych dziadków, a najlepsze jest to, że ci ludzie, którzy nabijają się
  • Odpowiedz
Pierwszy przykład z brzegu - mam w lodówce kilka produktów, z których nie wiem co mogę przygotować. Wpisuję w thermomixa i od razu podaje mi dania, które mogę zrobić z tych produktów.


@wykop_to_sciek: o popatrz, to ja mam podobny sprzęt, który działa tak samo. Nazywa się rozum. Dzięki niemu mogę sam ocenić co da się przygotować z tego, co mam akurat w lodówce.
  • Odpowiedz
nie rozumiem fenomenu tego urządzenia, to chyba jakaś sekta, bowiem lepiej i szybciej i smaczniej zrobię potrawy w garnku / na patelni


@Logan00: też tak myślałem dopóki nie kupiłem lidlowej podróbki thermomixa (de facto lepszej i tańszej niż ten oryginalny). A co do sensu posiadania to w sumie tak jakby porównać samodzielne parzenie i kawy a robienie jej w ekspresie.
  • Odpowiedz
o popatrz, to ja mam podobny sprzęt, który działa tak samo. Nazywa się rozum. Dzięki niemu mogę sam ocenić co da się przygotować z tego, co mam akurat w lodówce.


@wcfilmowe: O to ten ból dupy o którym pisze op. Jedni lubią gotować i spędzać czas w kuchni, a inni nie i kupują roboty kuchenne jak TM
  • Odpowiedz
@Logan00: #lidlomix team here, rzadko korzystam ale przewagą nad garnkiem jest to, że od razu zważysz, poszatkujesz/zmielisz i ugotujesz. Thermomix to moim zdaniem strata kasy no ale jak widać po OPie niektórzy się nim dowartościowują.
  • Odpowiedz