Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: działa? działa

jest czytelna? jest

treściwa? również

owszem kolor zielony gwałci oczy ale strona i tak o wiele lepsza niż większość "responsywnych" gównoportalów, na których nic nie da się znaleźć ale za to wyglądają #!$%@? zarówno w przeglądarce jak i telefonie robiąc z usera idiotę

do tego wygląda jak robiona samodzielnie albo z poradnika zamiast pompowania kasy w balonik IT i zlecania designerskiej strony tylko żeby zadowolić malkontentów z internetu,
@Catmmando: Świetna strona. Zupełnie nic jej nie brakuje.

A tak bardziej na poważnie. Strona internetowa jest wizytówką biznesu. Osobiście nigdy nie skorzystałbym z usług danej osoby w obawie o jakość ich wykonania. Można być najlepszym w swojej specjalizacji, ale podejmowanie takich działań raczej klientów nie sprowadzi do biura. Co do zielonego koloru, to akurat jest największą... jedyną zaletą tej strony, ponieważ stanowi dobry kontrast z czarnym tekstem. Szkoda, że tło nie
działa? działa


jest czytelna? jest


@Catmmando: no właśnie nie jest czytelna i nie działa, bo ja w życiu bym nie skorzystał z usług firmy z taką stroną. Jeśli nie potrafisz zadbać o swoją wizytówkę, to jak wygląda reszta biznesu?

do tego wygląda jak robiona samodzielnie albo z poradnika zamiast pompowania kasy w balonik IT


@Catmmando: a na jakim oprogramowaniu pracuje taka firma księgowa? Też na jakimś gównie, bo nie chcą
działa? działa


jest czytelna? jest


treściwa? również


owszem kolor zielony gwałci oczy ale strona i tak o wiele lepsza niż większość "responsywnych" gównoportalów, na których nic nie da się znaleźć ale za to wyglądają #!$%@? zarówno w przeglądarce jak i telefonie robiąc z usera idiotę


do tego wygląda jak robiona samodzielnie albo z poradnika zamiast pompowania kasy w balonik IT i zlecania designerskiej strony tylko żeby zadowolić malkontentów z internetu,


@Catmmando:
@Catmmando

działa? działa


No właśnie nie działa chyba, że masz na myśli, że się załaduje na przeglądarce. Strona tego typu ma być wizytówką i zachęcić klienta do skorzystania z usługi co ta strona myślę nie robi. Mniej bynajmniej by nie zachęciła.
Można docenić, że Pani się postarała i postawiła stronę z jakiegoś poradnik z udemy albo YouTube, dodatkowo chyba bardzo starego poradnika patrząc na użyte kolory ale myślę, że lepiej by było
@Nupharizar: Szczerze i nie ironicznie wolę taką stronę gdzie ładuje mi się w czasie pingu + 50 ms niż jak robię jakieś rezerwacje i wszystko laguje, bo muszą być animacje, dynamiczne to czy tamto. Przy dobrym stabilnym necie to nie jest temat, ale są momenty nadal gdzie ten net nie działa na 100%.


@Urajah: a to nie jest czasem zabezpieczenie przed atakami? te spowolnienie?