Wpis z mikrobloga

Ewentualnie wzrost cen spowodował że ludzie sami wzięli się za robotę, bo taniej wziąć urlop ( ͡º ͜ʖ͡º) a jeszcze ci pracodawca zapłaci za to że będziesz na urlopie( ͡ ͜ʖ ͡)
Miałem teraz dużo urlopu z poprzedniego roku to robię u rodziców remont salonu: ściągnięcie tapet, gruntowanie, szpachlowanie (Matka się nie chciała zgodzić na karton gips bo będzie mieć ubytki na
Chyba coś się zmienia na rynku wykończeniowym, bo wykonawcy po internetach zaczynają narzekać na brak ruchu w interesie


@mickpl: bzdura. Podaj mi jakiekolwiek źródło prosze, znajomy szuka do wykończenia łazienek co jakiś czas ludzi, terminy po 3-4 miesiące, a terminy bliższe to "jako tako" tak było, jest i będzie.

nie czaje cię czasami czy ty trollujesz czy o co ci chodzi XD
@mickpl: @markhausen: dobry fachowiec zawsze będzie miec robote i sukcesywnie będzie sam podnosil sobie stawkę za robote proporcjonalnie do ilości zadowolonych klientów.

A i owszem, wiele ludzi wzięło się samych za robote ponieważ jak ma coś być #!$%@?, to przynajmniej taniej o zapłatę dla łachudry.
Powoli zbliża się niedorzeczny moment, kiedy na ekipę do murowania ścian będzie czekało się krócej niż do kardiologa i będą brali mniej za godzinę. Kto to widzioł.


@mickpl: spokojnie, zaraz nasz NIE-rząd ogłosi jakiś program pomocowy dla panów fachowców, co by nie stracili na przestoju w interesie... Skoro artystom dali po kilkadziesiąt tysięcy, to co... fachowcy nie dadzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mickpl: Najlepsze jest ze jeszcze nie dawno, pare miesiecy temu, kazda ekipa mowila "Panie ja mam tyle roboty ze za dwa lata moze do Pana przyjade" a teraz to bez kolejeczki mozna przebierac w fachowcach