Wpis z mikrobloga

@motke: Ładnie cała dyskusja pokazuje jak słuszny jest zakaz palenia na peronie. Niby palacze nieraz są w stanie odejść na koniec peronu żeby zapalić. To dlaczego nie mogą zapalić przed dworcem?
  • Odpowiedz
@motke: widzisz z jednej strony chcesz by typ nie palił bo jest zakaz. Ok. Ale z drugiej strony to nie twoja działka pilnować porządku. Nie wyręczaj policji i służb porządkowych bo to ich robota. Znam przypadki ze zwrócenie uwagi było ostatnia rzeczą która ktoś zrobił. Ale twoje zdrowie twoja sprawa :) możesz mnie nazwać #!$%@? ale ja nie żale ale na wykopie jaki to świat zły bo ktoś pali papieros na
  • Odpowiedz
@motke: na peronie to pol biedy - u mnie ziomek na 4 pietrze odpalal fajka i schodzil przed klatke jarac - jak zapytalem czy nie wytrzyma 30 sekund schodzenia bez fajki bo #!$%@? w calym pionie to powiedzila po co sie dopeirdalam - stary Janusz
  • Odpowiedz
@CudMalina: Jakby wprowadzili zakaz picia wody na peronie to też byś to przyjęła bo tak? Trochę zdrowego rozsądku a nie lemingoza.


@Tymajster: XDDDDD

Nic dziś głupszego nie przeczytam. Pal se te fajki i umrzyj na raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@motke: Sam palę, a nie rozumiem tych zwierząt. Ja chce palić, ale nie po to by szkodzić innym.

Jest zakaz to nie pale. A gdyby mi ktoś zwrócił uwagę to bym zgasił albo poszedł gdzieś dalej.

Ale to się chyba nazywa „common sense” którego te zwierzęta nie posiadają xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motke: Też nie szanuje tych zwierząt-palaczy ale czy oni ci prosto w twarz dymili czy może stali z boku a ty specjalnie do nich podszedłeś aby zwrócić uwagę?
Zakładam, że jak to wykop to to drugie.
Po co się #!$%@? z butami w życie innych?
Gorsze od palaczy są takie mendy życiowe którym wszystko przeszkadza jak ty.
  • Odpowiedz
@m0rgi: fakt #!$%@? sie w ich życie z butami tak mocno że na terapię będą musieli chodzić xDxDxD #!$%@? chyba lepiej dla nich że ktoś im zwróci uwagę niż by mieli dostać mandat.
  • Odpowiedz
@Kapelekkiciokocio: xd #!$%@? od tych że no o #!$%@? chodzi #!$%@? zakaz do tych na #!$%@? się im w życie #!$%@? a i jeszcze dobrze że kosy w żebro nie dostałeś xdxd za takie #!$%@? lubię wykop bo wiem że zemną nie jest aż tak źle xd
  • Odpowiedz
@wonsz337:

jak to w otwartej przestrzeni to nie rozumiem co w tym złego, niech sobie pali


Wdychasz to gówno stojąc nawet kilkanaście/kilkadziesiąt metrów dalej - osobiście jestem tak negatywnie wyczulony na ten smród, że nawet czuję go z takich odległości. Ale to, że nie czujesz, nie znaczy że nie rozchodzi się na takie odległości.

Jak mi matka w młodości jarała w kuchni, a było otwarte okno to ja mając pokój nad
  • Odpowiedz
@motke: a ty tam za ciecia na tym dworcu pracujesz? Wtedy ok, ale jak robisz takie cos to zwykly z Ciebie społeczniak. I mam nadzieje, ze mierzysz sily na zamiary bo jak upominasz wszystkich to w końcu trafisz na sebkow co sprawią ze wyladujesz na sorze
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Ty tak na serio to piszesz? Może zwrócił uwagę bo nie chciał wąchać dymu?

Też ostatnio powiedziałam dziewczynie że na przystanku się nie pali, bo siedziała na ławce między ludźmi i zaczęła palić elektronika. Upomniałam ją, bo nie chciałam tego wdychać. To normalna reakcja, że ktoś zwraca uwagę.
  • Odpowiedz