Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@motke:
Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. „Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj.” I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co –
  • Odpowiedz
@motke: ale zrozum że pewnie wyglądasz jak totalnie nikt i każdy ma w dupie twoje zdanie xD
jakbyś podszedł do mnie jakbym palił i mi mówił że tu nie wolno to bym ci powiedział że jak spale to przestane XD i jedyne co byś zrobił to post na łykopie xD
  • Odpowiedz
bucem bo napisałem ci prawde której nie umierz przełknąc


@Frygus96: Bucem, bo jesteś bucem którego rodzice nie nauczyli kultury i odpowiednio nie zsocjalizowali, pewnie dlatego, że sami też są bucami bez kultury. Tyle i aż tyle. Czego się z domu nie wyniosło tego się na starość ciężko nauczyć.
  • Odpowiedz
@Strahl: bucem bez kultury jestem? XD bo napisałem że bopalił bym fajke jak już bym ją palił? XD to kim jesteś ty? w takim razie, czepiający się mnie i mojej rodziny bez powodu, kiepie XD
  • Odpowiedz
@Frygus96: Widzisz, sam fakt, że nie zauważasz problemu w swoim zachowaniu świadczy o tym, że pewnych norm cywilizacyjnych ci nie wpojono. A ja nie jestem od tego, żeby wykonywać robotę twoich rodziców.
  • Odpowiedz
@Strahl: wpojono mi szanowanie pieniędzy i samego siebie przede wszystkim, i jakby już się zdarzyło że palił bym papierosa w miejscu z zakazem, to dopalił bym go, nie bacząc na uwage jakiegoś losowego przechodnia XD #!$%@? mi morały jednocześnie ubliżając moim rodzicom, jesteś wykrętem gościu
  • Odpowiedz
@Frygus96: Czyli wyhodowali buca bez kultury, twoje słowa wyłącznie potwierdzają to, co napisałem wyżej. Bez odbioru. Być może kiedyś jak już dorośniesz to zrozumiesz o czym piszę, a jak nie, to cóż - z różnych jednostek składa się społeczeństwo.
  • Odpowiedz