Wpis z mikrobloga

  • 1
@motke

@hipokryzjawkutos: to #!$%@? jesteś że ludziom uwagi nie umiesz zwrócić


Oho, widzę że z ciebie taki... internetowy kozak.
Ale wiesz że zwrócenie komuś uwagi w realu w myślach, a później napisanie o tym na wypoku, to nie sprawi że nagle twoje życie nabierze sensu?
  • Odpowiedz
@moxie: raz na dworcu w gdańsku środek lata pełno ludzi z głośników co chwila komunikat, że nie wolno palić a jakaś #!$%@? jara i się tłumaczy potem, że nie wiedziała xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CudMalina: palenie bierne na świeżym powietrzu praktycznie nie istnieje, dym jest zbyt rozrzedzony i kontakt z nim jest za krótki, więc nikt się nie truje.
Jeśli ktoś pali na peronie pełnym ludzi to #!$%@? zachowanie. Jeśli było ich kilku w dużych odległościach to w czym problem?
  • Odpowiedz
@wonsz337: nie wiem może dlatego że na peronach jest zakaz palenia i na każdym słupie jest tabliczka o tym informująca. Już nie mówiąc o biernym paleniu. Zwierzęta mają więcej rozumu


Zwierzęta nie potrafią czytać. Nie pisz bzdur.
  • Odpowiedz
przeciez w pierwszym komentarzu napisałem, że nie powinno się palić wśród ludzi xd


@Tymajster: A post jest o tym, że śmierdzące ameby palą wśród innych ludzi, więc o cholerę ci w ogóle chodzi xD Wystartowałeś z jakimś debilnym porównaniem o zakazie picia wody, a jak cię zezłomowali to brniesz dalej tylko bardziej się pogrążając.

Chcesz się truć to proszę bardzo, twoje prawo, tylko weź to rób najlepiej w swoim mieszkaniu, a
  • Odpowiedz
@fasttaker: to nie do mnie i wdał się błąd ale zakaz palenia to obrazek z przekreślonym papierosem i czytanie niewymagane jest, i jak już mnie roastujecie moralnością polaka to ja nie spaliłem z życiu papierosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@motke: szczerze mowiac nie rozumiem zakazu palenia na peronie, gdyz mozna sobie spokojnie odejsc na koniec peronu, ktore sa bardzo dlugie zwykle i wtedy nikomu nie bedziesz przeszkadzac, a mandat i tak mozesz wylapac, bez sensu skoro najblizszy czlowiek jest np. 50metrow ode mnie
  • Odpowiedz
  • 2
@pan-bartolomeu-dias nie czujesz delikatnej różnicy między elementem prezencji który jest szeroko akceptowalny a gównem którym ktoś smrodzi bo chce?

Na bardziej intensywne perfumy też tak reaguje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@motke: palenie wśród ludzi jest #!$%@?, z dala od nich pomimo zakazu luzik ale największy uśmiech na mojej twarzy wywołały komentarze jakby to wykopki #!$%@?ły chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°) w morde byście dostali i na tym by sie skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CudMalina: uwazam, ze zakaz przejcia na czerwonym jest idiotyczny jezeli nic nie jedzie, na zachodzie w wielu krajach mozesz normalnie przejsc, tutaj sytuacja jest analogiczna, stoisz na koncu peronu, nikt kolo ciebie nie stoi, dlaczego mialbys nie moc zapalic papierosa? bo dym doleci do kogos na peronie? w takim razie zakazmy palenia na dworze bo dym doleci, zakazmy palenia w mieszkaniach bo dym doleci wentylacja, moze w ogole zakazmy palenia jak
  • Odpowiedz
nie czujesz delikatnej różnicy między elementem prezencji który jest szeroko akceptowalny a gównem którym ktoś smrodzi bo chce?

Na bardziej intensywne perfumy też tak reaguje.


@m76859: szczerze? bardziej mi przeszkadzaja niektorzy mocno wyperfumowani ludzie niz palacze ¯\_(ツ)_/¯
w windzie z takimi wytrzymac nie mozna
  • Odpowiedz