Wpis z mikrobloga

@motke

@hipokryzjawkutos: to #!$%@? jesteś że ludziom uwagi nie umiesz zwrócić


Oho, widzę że z ciebie taki... internetowy kozak.
Ale wiesz że zwrócenie komuś uwagi w realu w myślach, a później napisanie o tym na wypoku, to nie sprawi że nagle twoje życie nabierze sensu?
przeciez w pierwszym komentarzu napisałem, że nie powinno się palić wśród ludzi xd


@Tymajster: A post jest o tym, że śmierdzące ameby palą wśród innych ludzi, więc o cholerę ci w ogóle chodzi xD Wystartowałeś z jakimś debilnym porównaniem o zakazie picia wody, a jak cię zezłomowali to brniesz dalej tylko bardziej się pogrążając.

Chcesz się truć to proszę bardzo, twoje prawo, tylko weź to rób najlepiej w swoim mieszkaniu, a
@fasttaker: to nie do mnie i wdał się błąd ale zakaz palenia to obrazek z przekreślonym papierosem i czytanie niewymagane jest, i jak już mnie roastujecie moralnością polaka to ja nie spaliłem z życiu papierosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CudMalina: uwazam, ze zakaz przejcia na czerwonym jest idiotyczny jezeli nic nie jedzie, na zachodzie w wielu krajach mozesz normalnie przejsc, tutaj sytuacja jest analogiczna, stoisz na koncu peronu, nikt kolo ciebie nie stoi, dlaczego mialbys nie moc zapalic papierosa? bo dym doleci do kogos na peronie? w takim razie zakazmy palenia na dworze bo dym doleci, zakazmy palenia w mieszkaniach bo dym doleci wentylacja, moze w ogole zakazmy palenia jak