Wpis z mikrobloga

Szczęście w nieszczęściu, że na naszych oczach wali się PiS-owski świat. Ideologia PiS sypie się dosłownie jak domek z kart:

- gospodarka #!$%@?, inflacja poza kontrolą, lud zapakowany w toksyczne kredyty,
- największy sojusznik PiS (Węgry) okazał się być podnóżkiem putina,
- kościół katolicki skompromitowany czynami swojego przywódcy Franciszka.

Ideologia PiS zostaje właśnie bezlitośnie i boleśnie wyjaśniona przez życie.

#bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #gospodarka #bekazkatoli #kredythipoteczny #polityka
źródło: comment_1651845503a7L2YU2vjPCgcZJhX506hw.gif
  • 28
opie... Ty nawet nie wiesz z jak silnym elektrotatem masz odczynienia


@hornat89: Czasem mam wrażenie, że takie komentarze to piszą PiS-owcy xD. #!$%@? sondaże najgorsze od lat, od dawna brak perspektyw na samodzielne rządy po wyborach, większość sejmowa wisząca na Kukizie i Mejzie a tu historyjki o POTĘŻNYM PiSie xD.
@Disegno:

Staniesz się przedmiotem pośmiewiska i szyderstwa, ostrzeżeniem i postrachem dla narodów, które cię otaczają, gdy wykonam na tobie wszystkie sądy w gniewie i zapalczywości, i srogich karach. Ja, Pan, powiedziałem. 16 Gdy wyślę przeciwko wam strzały głodu jako niszczycielki, które mają za cel zagładę, gdy je wyślę na waszą zagładę, pomnożę między wami głód i złamię wam podporę4 chleba.
  • 1
opie... Ty nawet nie wiesz z jak silnym elektrotatem masz odczynienia


@hornat89: Czasem mam wrażenie, że takie komentarze to piszą PiS-owcy xD. #!$%@? sondaże najgorsze od lat, od dawna brak perspektyw na samodzielne rządy po wyborach, większość sejmowa wisząca na Kukizie i Mejzie a tu historyjki o POTĘŻNYM PiSie xD.

@Disegno: Chciałbym żeby tak było, ale nawet dziś na głównej masz jakiś sondaż w którym ta czerwono-czarna zaraza wciąż prowadzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hornat89: #!$%@? sondaże najgorsze od lat, od dawna brak perspektyw na samodzielne rządy po wyborach

@Disegno: masz po części rację, jednak pamiętaj że nadal mają w okolicy 30-32% poparcia (średnia różnych sondaży) co daje im ponad 215 głosów. To o jakieś 30 za dużo. Jeżeli po wyborach obecna opozycja będzie miała 280 głosów, to uznam to za sukces. Wątpię jednak, że tak się stanie
@Disegno: w najgorszym katastrofalnym dla pisu scenariuszu, poparcie dla nich spadnie moze gdzies w okolice 25%, zakompleksione wsiury glosujace na pis prędzej wydłubia sobie oczy niz przyznaja sie do bledu i zaglosuja inaczej
@Disegno: ale z czego ty się cieszysz, oni mają gdzieś gospodarkę, liczy się rządzenie, 3 kadencja się zbliża, plan wykonany w 100%. Oni się z was śmieją, a inflację i inne problemy wyrównają sobie kolejna podwyżką dla siebie, a wy będziecie płacić