Wpis z mikrobloga

@Radysh:juz w tym temacie naw wykopie jest jeden odklejeniec czy tam babka ktory/a w kolko postuje jaki to depp jest winny w tej sprawie takze nic mnie nie zdziwi xd
  • Odpowiedz
@hekktik: no jest XD @podomka, która broni typiary, która ma ewidentną dwubiegunówkę, bo normalny człowiek nie przechodzi tak swobodnie z histerycznego płaczu w normalny ton (mówię o tym jak wczoraj zeznawała)
  • Odpowiedz
@Wolvi666: To nie jest manipulacja, ponieważ już przed sądem w uk udowodniła, ze Depp ja wielokrotnie bił. To zwyczajny fakt. Depp przegrał ten proces.
Można go śmiało nazywać zonobijca, a mozliwe, ze to także gwalciciel.
  • Odpowiedz
@podomka: ty chyba jakiś niedorozwinięty jesteś, śledzisz proces, albo chociaż shoty lepsze?Ta babka jest jebnieta, biegły psycholog sądowy na dprawie zeznał że ona jest dwubiegónową psychopatką xd


@SHOGOKI: Ale to ona wygrywa te procesy xd psycholog nie zeznał, ze jest dwubiegunowa psychopatka. Nie kłam albo daj dowod do zeznań.
  • Odpowiedz
@podomka: Nie w cale, Photoshop lata na całego, a ty bredzisz o braku manipulacji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wolvi666: Dowody przeszły już 2 weryfikacje i nie zostały odrzucone, wiec są prawdziwe.
  • Odpowiedz