Wpis z mikrobloga

@f4lcon: A bo mi sie pomyliło. Sąd przesłuchał świadków, zapoznał sie z dowodami, a potem uznał, ze wyrok wyda rzucając moneta. Sorki, potem doczytałam.
  • Odpowiedz
Depp przegrał i jest bojkotowany, starcil wszystkie role. Tak wyglada rzeczywistośc.


@podomka: Jest bojkotowany nie dlatego, że coś mu udopowdniono tylko dlatego że został o coś pomówiony i własnie dlatego mamy teraz nową sprawę w sądzie :)

Masz coś mocno z czerepem - ewidentnie mylisz skutki z przyczynami i prawde z pomówieniami przez co Twojego potoku słów nie da się czytać bez podniesionego ciśnienia. Bez względu na to czy Depp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: jak jesteś tak zorientowany w temacie, to napisz jakie tam dowody były grane? Same zeznania to w sumie tylko słowa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Heard claims that while she and Depp are on a plane from Boston to L.A., he confronts her about a romantic scene that she filmed with James Franco and accuses her of having an affair. She claims that he throws objects at her, calls her a “slut” and a “whore,” and accuses her of enjoying having sex on film sets, and makes other vulgar comments about her.

When she changes seats to get away from him, he allegedly provocatively pushes a chair at her and taunts her by shouting the name “James Franco.” She claims that he slaps her, then kicks her in the back as she tries to walk away from him, causing her to fall to the floor. He allegedly throws his boot at her while she is on the floor. Then, he allegedly passes out in the bathroom for the rest of the flight.

Depp later apologized to her via text message, writing, "I don't know why or what happened but I will never do it again." His assistant, Stephen Deuters, also texts Heard and seems to confirm that Depp kicked Heard. Heard also indicates in their text exchange that Depp has physically assaulted her at least three other
  • Odpowiedz
@htmerky

która broni typiary, która ma ewidentną dwubiegunówkę, bo normalny człowiek nie przechodzi tak swobodnie z histerycznego płaczu


Jak mnie wkur.ia to szastanie pojęciami jednostek chorobowych bez żadnej znajomości ich specyfiki. Kiedyś Julki były okrzykiwane borderkami, teraz połowa społeczności ma cyklofrenię.. W przeciwieństwie do tego co napisałeś, jest to choroba o dość relatywnie rzadkich (w porównaniu co się o niej myśli) cyklach, z (upraszczając) powtarzającymi się epizodami manii (czy hipomanii) I
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Heard claims that while she and Depp are on a plane from Boston to L.A., he confronts her about a romantic scene that she filmed with James Franco and accuses her of having an affair. She claims that he throws objects at her, calls her a “slut” and a “whore,” and accuses her of enjoying having sex on film sets, and makes other vulgar comments about her. she changes
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Borerline zdiagnozowała psycholog, która widziała ja kilka godzin. Taka diagnoza jest sprzeczna ze standardami badań przyjętymi w us. Bordeline diagnozuje się na przestrzeni tygodni/miesięcy. W Polsce z tego co pamietam jest tak samo. Nie chce mi się w to zgłębiać, bo to diagnoza psycholog, która przyznała się do prywatnych odwiedzin w domu Deppa. Następnie zeznawała inna psycholog, która widziała ja 30h i zaprzeczyła tej diagnozie. 3 psychiatrów tez nie
  • Odpowiedz
Tak wyglądały zeznania psycholog, która twierdziła, ze godzinami studiowała notatki, a na każde pytanie obciążające Deppa odpowiadała „nie pamietam” Przesłuchanie psychologa Curry.

To przesłuchanie to był jakiś zart xd Nie wiem skąd on ja wzial, ale chyba z jakiegos sklepu z psychologami xd Czytajcie

Przechodzimy do rozmowy o psychologu klinicznym, dr Cowan, który pracował z Heard przez ponad dwa lata w latach 2014-2016. Curry jest pytana, czy pamięta, jak powiedział, że „martwi się o zdrowie pani Heard?” Curry mówi, że tego nie pamięta, ale pamięta, jak powiedział „to był toksyczny związek”. Czytana jest część zeznań dr Cowana, w których zauważa on wiadomość, którą otrzymał od Hearda, mówiącą: „Johnny pobił mnie wczoraj całkiem mocno”.

Zapytano
  • Odpowiedz