Wpis z mikrobloga

@podomka: tak tak, sam w siebie rzucił butelką, sam się uderzył, sam wysłał sobie nóż. Wszystko, byle dowalić Amber Turd ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rimyi: Na to wyglada. Nie zdołał tego udowodnić przed sądem. Jego lekarz zeznał, ze przeciął się nożem. W SMS tez pisał, ze przeciął sobie palec nożem. Przykro mi, ale to sąd, a nie cyrk. Tutaj licza się dowody, a nie
  • Odpowiedz
a nie urojenia jakiegos cpuna.


@podomka: Rzeczowe dziennikarstwo xDD

„Zemdlał we własnych wymiocinach, stracił kontrolę nad swoim ciałem… wszyscy po nim sprzątali, ja sprzątałem po nim. Ten człowiek stracił kontrolę nad swoimi jelitami, a ja po nim posprzątałam. ochrona posprzątała po nim, zmieniła
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Faktycznie klasa w relacji z Paradis „W wypełnionym przekleństwami mailu określił piosenkarkę mianem „p***y” i „francuskiej szantażystki”, która po rozstaniu usiłowała rzekomo „wyprać mózgi” ich pociechom.” Xd
  • Odpowiedz
@kurczakos1: On ja zdradzał od lat. To był jakiś układ.
„Okazuje się, że Depp męczył się w relacji z Paradis. Takiego zdania jest znajomy gwiazdora, który twierdzi, że związek Johnnego i Vanessy był toksyczną relacją. Ponoć bohater Piratów z Karaibów po rozstaniu z francuską piosenkarką w końcu czuje się szczęśliwy
  • Odpowiedz
@podomka: teraz będziesz żonglować tematami byle nie odpowiadać na pytanie, które ci zadali xD Jeszcze chwila a wytoczysz najgłupsze działo, szkalowanie Dr. Curry
  • Odpowiedz
@podomka Odniosłem się do ogólnego "bio" związku Deppa z Vannesą, która przez media, znajomych, określana była jako układny. Bynajmniej ja nic innego nie pamiętam. Ciężko jest inaczej udowodnić, że coś działa, albo że np. zabronione jest sranie do paczkomatu, czy facetowi do łóżka.

Ty zaczęłaś wklejać cytaty, nie dodając ich źródła i autora. To tego się odniosłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@podomka: xD zajebista dyskusja na poziomie pudelka, ładnie się zaprezentowałaś. Przeczytałem cały wyrok sądu brytyjskiego i jego uzasadnienie i jak byk zostało tam napisane, że pozew został odrzucony nie dlatego, że oskarżenia wypisane w tym brukowcu były prawdziwe, a dlatego, że brukowiec MIAŁ POSZLAKI wskazujące na takie zachowania Deppa. W uzasadnieniu nawet napisano, że to niekoniecznie musi być prawda, ale dopóki Depp nie udowodni swojej niewinności to nie można mówić
  • Odpowiedz