Wpis z mikrobloga

@podomka: a mogłabyś je zalinkować jeszcze raz?Sledzę obecny proces i póki co wszyscy świadkowie (w tym byłe parnerki Deppa), biegli sądowi, policja i inne służby bezdyskusyjnie potwierdza, iż nie ma NAJMNIEJSZEGO dowodu, na JAKĄKOLWIEK przemoc w stosunku do Amber. Co więcej istnieją NIEZBITE dowody (nagrania samej Amber mówiącej jak to biła Johnego), a także zeznania wielu świadków potwierdzające jej agresję w stosunku do aktora. Rozumiem, że mówisz o procesie w UK,
@podomka: nie ma wyroku skazującego Deppa za przemoc domową, skończ wymyślać. Ba, to Depp przedstawia dowody na przemoc Amber. I to dowody, na których sama Heard przyznaje się do bicia Johnego. Podszkol się trochę zanim znowu zaczniesz bzdury wypisywać, bo nie chce mi się tego czytać.


@Shishu: A gdzie ja napisałam, ze został skazany?
Jak mógł zostać skazany w procesie cywilnym? Xd jest wyrok, w którym udowodniono, ze pobił zone
@wortor: Kiedy miała to udowodnić jak jej obrona się zaczęła niecałe 2 dni temu? Akurat po stornie Deppa nikt nie zeznał, ze widział jak Amber go bije. Ochroniarz zeznał, ze widział siniaka na jego twarzy i to raczej tyle. Ona ma znowu świadków, którzy widzieli przemoc i innych, którzy widzieli siniaki. Kto zeznał, ze widział jak go bije? Bez jaj, oglądałam cały proces.


@podomka: najważniejsze, że ona sama "zeznała" ze
„chyba znalazłem sobie nowe hobby na wykopie, odpisywanie na twoje bzdury :)”

@rimyi: jedziesz z nią. Laska jest tak odklejona od rzeczywistości, ze żadne argumenty niezgodne z tym co uroiła sobie w głowie do niej nie trafiają. Kiedyś skomentowałam jej wpis dot. tej sprawy, ale z racji, ze nie był zgodny z przyjęta przez nią narracja został przez nią usunięty.
@podomka: O tym, że sędzia wielokrotnie podkreślał, że brytyjskie ustawodawstwo nie wymaga w procesie o zniesławienie udowodnienia ponad wszelką wątpliwość, a jedynie oparcie się o prawdopodobieństwo, a Ty coś pieprzysz o udowodnieniu.
To ja nie mam z tobą o czym rozmawiać, bo jest dość oczywistym, że twój angielski nie jest na tyle dobry, żeby to wyłapać, ale będziesz zasłaniać się teraz tym, że nie przeczytałem kto jest sędzią co ma absolutnie