Wpis z mikrobloga

Pracownik #play wprowadził mnie w błąd, wcisnął mi ofertę która wyłączyła roaming na mojej głównej karcie. Mieszkam za granicą, nie mogę zalogować się do połowy serwisów. Nie mogę zalogować się do kont bankowych aby opłacić abonament w play.

Zgubiłem telefon oraz jednocześnie kartę sim która znajdowała się w środku telefonu.
Wziąłem nowy telefon na abonament oraz wyrobiłem duplikat karty sim.
Pracownik Play w Gdyni na ul. Świętojańska 14 obiecał, że mój numer z duplikatu pozostanie tym głównym i wszystko nadal będzie działać za granicą. "Nie ma Pan się czym martwić" obiecywał i zachęcał kilkukrotnie do podpisania umowy.

Wracam za granicę, szok karta nie działa. Piszę na czat w aplikacji "zlecenie zresetowania ustawień proszę poczekać 24 godziny". Mijają 24 godziny, kolejny raz pisze na czat i dostaję informację "przecież Pan nie ma na tej karcie roamingu, prosze zadzwonić na infolinię". Dzwonię na infolinię "proszę poczekać 24 godziny zleciłam włączenie roamingu". Po 24 godzinach nadal nic nie działa wiec ponownie dzwonię na infolinie. "U Pana nie da się włączyć roamingu bo to karta internetowa, ale cofniemy umowę tak żeby roaming wrócił, proszę poczekać będziemy się kontaktować, wszystko wróci do normy". Mija 48 godzin i otrzymuje wiadomość taką jak w załączniku. Umowy mi nie cofną, ale dostane 20zł rekompensaty. W dupę sobie wsadźcie te 20zł kiedy nie mogę nawet zalogować się na konto bankowe ani na żadną aplikację.

MOJE ZGŁOSZENIE MA NUMER 262300956

#wykopefekt #internet #polska #operatorzykomorkowi #gsm #telefony
Pobierz sztokula - Pracownik #play wprowadził mnie w błąd, wcisnął mi ofertę która wyłączyła ...
źródło: comment_1651148493YoJFv8pO6RMe1cY7uVh4eP.jpg
  • 50
masz 40lat, siedzisz na komputerze z 2000 roku i jedynie co rozumiesz to telegazetę


@sztokula: Bredzisz.

To wyjaśnia, dlaczego podpisałeś umowę na wymianę karty.
Dlaczego nie okazałeś tej swojej rzekomej mądrości wtedy i tam?

Skup się: na wydanie duplikatu nie podpisuje się nowej umowy.
Jeśli to zrozumiesz, to poznasz przyczynę swoich problemów.

Bo ty je stworzyłeś.
Mieszkam za granicą, nie mogę zalogować się do połowy serwisów. Nie mogę zalogować się do kont bankowych aby opłacić abonament w play.


Zgubienie telefonu to rzecz, o której się nie myśli w kategoriach "czy" lecz "kiedy".
ConanLibrarian ma racje - to ty sam stworzyłeś problemy, ale już dużo wcześniej: zaniedbując stworzenie "kanałów alternetywnych" - choćby prepaid za 5zł miesięcznie używany tylko do celów bankowych - by nie musieć w szale jeździć pomiędzy
@Badmanek Brałem nowy telefon z nowym numerem to pracownik miał telefon i usługi wrzucić na starą kartę a nowa zrobić jako internetowa. Zrobił odwrotnie. Mimo że kilkukrotnie mówił, że zrobi tak aby mój duplikat był głównym numerem a tamten internetowa karta. Nowa aktywacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sztokula:
To jest taki sam fikoł jak Orange twierdzące, że się nie da przenieść numeru jak włączyłeś raz Orange Love xd
Znając życie, to teraz jak do nich zadzwonisz, że chcesz przenieść umowę na inny pakiet ale droższy o 5 zł od obecnego, to się pewnie da wszystko zmienić ;)
Na wszystkie problemy z brakiem możliwości przeniesienia się do poprzedniej oferty jest wyjście - przejście do innego operatora. Wówczas wracając można sobie wybrać dowolną ofertę (z aktualnych). Bo oczywiście inaczej są wieeeelkie problemy i braki możliwości. Polska.
Skup się: na wydanie duplikatu nie podpisuje się nowej umowy.

Jeśli to zrozumiesz, to poznasz przyczynę swoich problemów.


@ConanLibrarian: Ty w ogóle czytałeś to co gość napisał? Czy tylko wyszukałeś słowa "duplikat" i "umowa" bez czytania reszty? :D
OP napisał, że podpisał umowę na abonament z nowym telefonem i oprócz tego wyrobił duplikat, ogarnij trochę umiejętność czytania ze zrozumieniem, bo robisz z siebie debila :)
@sztokula: ciśnij ich to cofną temat. Miałem kiedyś też taką akcję, że przy przydłużaniu umowy Rozmowy w roamingu za free podłączyli nie do tego numeru co trzeba. Niby się nie dało ale po regularnym ciśnięciu centrali i tego co zmieniał. Cofnęli wszystko. Musiałem zwróić aparaty i podpisywaliśmy od nowa.