Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co Wy macie z tym fame mma. Czemu ten syf u Was takie poruszenie wywołuje? Wy serio nie macie co oglądać i śledzicie każdego patusa tych pseudo organizacji z osobna? xd Jak nudne trzeba mieć zainteresowania, czy też tematy do oglądania, żeby katować się tym wszystkim od konferencji po same walki i jeszcze za to #!$%@? płacić xdd Nigdy tego nie zrozumiem serio...
  • 203
@Kaker: nie chodzi o to, że się komuś podoba tylko o skalę tego zjawiska. Połowa Mirko #!$%@? tym gównem i tak codziennie, ja rozumiem, że jest parę dzieciaków i mentalnych dzieciaków które się tym jarają ale żeby aż tyle #!$%@?? Chociaż dla mnie hitem jest jak wieczorem wszystko zasrane tym hotelparadise jest, jak dałem tag na czarno to jeden wpis na stronę został.
Wypok - elita internetu
@Wojtas1080pl: nie no, technikę miałem na myśli tylko wobec piłkarzy, bo są to profesjonaliści, a famemma jest czysto rozrywkowe.

Zapomniałem też o najważniejszym, czyli nacisku społeczeństwa i ogólnie tego jak teraz działa świat. W galach występują popularne osoby dla danej grupy wiekowej i tak dla takich osób w podstawówce nie uczestniczenie w tym cyrku może się wiązać z wykluczeniem. Dzieciak idzie do szkoły i o czym słyszy? Że karzeł z teamu