Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co Wy macie z tym fame mma. Czemu ten syf u Was takie poruszenie wywołuje? Wy serio nie macie co oglądać i śledzicie każdego patusa tych pseudo organizacji z osobna? xd Jak nudne trzeba mieć zainteresowania, czy też tematy do oglądania, żeby katować się tym wszystkim od konferencji po same walki i jeszcze za to #!$%@? płacić xdd Nigdy tego nie zrozumiem serio...
  • 203
@Wojtas1080pl: Ale patrz też na dobre strony. Dzięki nim możesz dostać odpowiednią referencję społeczną i poprawić swoją samoocenę, podleczyć kompleksy, upewnić się, że ty należysz do tej lepszej, "właściwej" części społeczeństwa. Wykopowe plusy zapewnią właściwą walidację.
Wy serio nie macie co oglądać i śledzicie każdego patusa tych pseudo organizacji z osobna?


@Wojtas1080pl: Mam bardzo podobne spostrzeżenie. Generalnie szanuje każde zainteresowanie, nawet jak ktoś tam się podjara, że jakiś youtuber, którego zna będzie miał walkę fammeMMA i się tym jara - spoko. Ale tych wszystkich freaków to już są tysiące, tracić zycie by to wszystko obserwować to już jednak poza moim zrozumieniem posiadania zajawki
@Wojtas1080pl Ale Ty nie jesteś od rozumienia kto co lubi robić w wolnym czasie. Ja nie lubię piłki nożnej, daje tag na czarno i nie robie osobnego wpisu, że jak można oglądać parunastu spoceńców biegających za piłką - bo mam to w dupie. Czemu w tej polszy ludzie nie potrafią zrozumieć, że ludzie maja własne zainteresowania i życie i nie muszą po pracy oglądać prac naukowych, wychodzić non stop ze znajomymi i
@Wojtas1080pl: Według mnie to nie chodzi o aspekt sportowy, bo to jest poziom zero i walki pod budka z piwem. Myślę, ze ludzie sie ekscytuje cala otoczka: jeden wyzywa drugiego, ktoś z kimś ma spięcie, tamten powiedział to”. Taka telenowela do emocjonowania sie przez prostych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu czy nie trzeba jedynie chleba i igrzysk? :)
@Wojtas1080pl: Miałem takie samo podejście jak Ty zanim któryś z kumpli nie wpadł na genialny pomysł żeby się spotkać i pooglądać i tak się wywiązała tradycja że jak jest pato gala to się spotykamy xD Wspierać tego badziewia nie mam zamiaru a na strumyku za darmo to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śledzić jedynie śledzę kto się ma bić i tyle. A ludzi których się spuszczają