Wpis z mikrobloga

Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dana osoba kompletnie nie pasuje do Was jako potencjalna partnerka/partner i automatycznie ją odrzucacie? Chodzi o cechy/zachowania z życia, jak i informacje zamieszczane na profilach randkowych.

Wpisujemy swoje typy w komentarzach lub plusujemy, te które ktoś już wcześniej dodał.


#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 146
@reseted: Posiadanie dzieci, toksyczny despotyczny charakter (potrzeba czasu do wybadania), brak zainteresowań, brak umiejętności dysponowania finansami i potrzeba ciągłej obecności i kontaktu. A jeżeli chodzi o ONS to może mieć nawet gówniaka a te psychiczne często są #!$%@? równiez w łóżku co mi odpowiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reseted: To co mówi i jak mówi o byłych. Ogólnie jeżeli mówi mało lub widać, że nie chce wyciągać brudów to zajebiście. Jak #!$%@? na byłego i mówi jaki to jej przeszły typ nie był zły (szczególnie jak był niby damskim bokserem itp.) to uciekać.

W najlepszym wypadku będzie mega #!$%@?ąca, w najgorszym będzie tak samo mówić o was, jak nie o tym jak biliście to o o tym jak wielce
@reseted: 2 wykluczające cechy:
1) codzienne oglądanie telewizji / odpoczynek po pracy na kanapie z bezmyślnym wgapianiem się w to co akurat leci w tv
2) piwo pijane po pracy. Na spotkaniach ze znajomymi spoko, ew. raz na jakiś czas latem do schłodzenia się ok, ale pijane bez powodu w tygodniu/samemu - big red flag ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Posiadane bombelki, imprezowanie, b. duża liczba partnerek -
@reseted: - słuchanie disco polo lub polskiego hip-hopu - w sumie łatwo mi na tej podstawie ocenić kto mniej więcej jakie ma cechy charakteru
- bycie przygłupem
- brak pełnego uzębienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
- częste imprezowanie
- bycie zbyt energicznym (czy jak to niektórzy wolą - dynamicznym) - dla wielu dziewczyn byłoby to plusem, ale ja bym się na dłuższą metę męczyła z taką osobą,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reseted:
1. Nieatrakcyjna fizycznie
2. Prawaczka/lewaczka - generalnie radykał w jakiejkolwiek kwestii
3. Nie czytająca książek
4. Nie lubiąca zwierząt
5. Posiadająca dzieci
6. Starsza niż 5 lat
7. Mająca długi
8. Niska inteligencja
9. Nie lubiąca sprzątać
10. Musi być dziewicą
11. Bez prawa jazdy
12. Czepialska
13. Wchodząca z butami w moje finanse
14. Czepiająca się o wypady ze znajomymi bez niej pub czepiająca się o moje hobby
15.