Wpis z mikrobloga

Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dana osoba kompletnie nie pasuje do Was jako potencjalna partnerka/partner i automatycznie ją odrzucacie? Chodzi o cechy/zachowania z życia, jak i informacje zamieszczane na profilach randkowych.

Wpisujemy swoje typy w komentarzach lub plusujemy, te które ktoś już wcześniej dodał.


#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 146
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa Bycie taką nieestetyczną bezpodstawnością i wyciąganie tegoż na sztandary, czyli skreślanie drugiego człowieka za:

- Lewicowe poglądy: Bez wyjaśnienia co się w zasadzie ma na myśli, bo np. ja jestem 95% klasyczną liberałką, wg wykopu najczęściej lewicową komuszą p0lką, wg moich okołokodowskich znajomych niemal faszystką przez gargantuiczny patriotyzm, #!$%@? takiego punktu w wymogi nakazuje domniemywać, że autor jest jak z tych memów o kucach konfy i skali gdzie zaczyna się i
  • Odpowiedz
to swoją drogą xD.

Baba odtwarza moje redflagi w stosunku do niej jakby była jakaś 10/10 z pytaniem: "dlaczego mnie odrzucasz przystojniaku? Mylisz się!"


@Estetykatopodstawa: Też mnie zdziwił ten komentarz. Jeszcze bym zrozumiała jakbyś napisał, że "kobiety takie i takie to szlaufy, nie kobiety" albo coś w tym stylu. To nie jest post w stylu "jakie powinny być kobiety", tylko o swoich OSOBISTYCH preferencjach. Każdy może mieć inne. Ważne żeby oboje
  • Odpowiedz