Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj #!$%@? to ja nie mam pytań, zbliża się wiosna, a oznacza to że byki jelenia zaczynają zrzucać swoje poroża. Poszedłem dzisiaj na rekonesans do lasu, i wpadłem na jednego z nich. Zacząłem go obserwować lornetką, a ten #!$%@? mnie wyczuł i zaczął uciekać. Podczas ucieczki musiał mocno rzucać głową bo jedna z jego tyk odpadła na moich oczach. Takiego farta jeszcze nigdy nie miałem, a zbieram zrzuty od 4 lat, jutro idę szukać drugiego do pary. Piękny to będzie sezon.
()

#zwierzeta #chwalesie #pokazmorde #las
lecoffe - Co się dzisiaj #!$%@? to ja nie mam pytań, zbliża się wiosna, a oznacza to ...

źródło: temp_file5539152820668276917

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
via Android
  • 216
a może to pan buk daje znaki?Jesteś pewny tego, co teraz robi żona? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@thority założyliśmy się z kolegą po jakim czasie jakiś bezbek napisze coś w tym stylu. Wygrałem. XD no i żony nie posiadam.
  • Odpowiedz
  • 1
@lecoffe w jakim celu to się zbiera? Pytam poważnie, bo jedyne co wymyśliłem to materiał na rękojeść od noża, ale chyba nie ma aż tylu nożowników. Czy to bardziej rodzaj hobby?
I tak jeszcze dopytam na wszelki wypadek (gdybym kiedys trafił): zawsze można sobie tak na legalu zabrać, czy są jakieś obostrzenia? Z góry dzięki
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@chuckd dużo ludzi zbiera na handel, ja zbieram dla funu, jako hobby. Obserwuje te zwierzęta od kilku lat i na przykład ten zrzut pochodzi od byka, którego obserwowałem podczas rykowiska (okresu godowego)- widziałem jak się #!$%@? z innym 50m ode mnie, coś pięknego. Lubię zbierać poroże bo to też forma tropienia (musisz wiedzieć gdzie przebywają byki, gdzie mają swoje ścieżki), a samo tropienie mnie satysfakcjonuje.

Tak, w Polsce można zbierać wszędzie oprócz
  • Odpowiedz