Wpis z mikrobloga

Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dana osoba kompletnie nie pasuje do Was jako potencjalna partnerka/partner i automatycznie ją odrzucacie? Chodzi o cechy/zachowania z życia, jak i informacje zamieszczane na profilach randkowych.

Wpisujemy swoje typy w komentarzach lub plusujemy, te które ktoś już wcześniej dodał.


#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 146
@alfka: To jest raczej wymiana zbioru doświadczeń i dostrzeżenia pewnej korelacji między cechami/zachowaniami, a osobowościami. Nikt nie twierdzi, że to wynik badania naukowego i tak właśnie jest. Jednak skoro kilka niezależnych osób, wspólnie wskazuje, że dane cechy implikują pewne zachowania, to można to albo bardzo łatwo zdyskredytować twierdzeniem "incele z wykopu znalazły nowych wrogów", albo stwierdzić, że we wszystkim jest ziarno prawdy i nie wzięło się to z powietrza. Prawda zawsze
@reseted Ja tam jestem zdania, że dziewczyny pochłonięte różnymi portalami społecznościami są raczej słabym materiałem na kogoś stałego. Wiadomo czasem, rzadko bo rzadko trafi się jakaś normalniejsza, która niewiadomo czemu znalazła się na portalu randkowym ale to naprawdę są pojedyncze przypadki. Jeśli już szukać kogoś do stałego związku to na pewno nie na takich stronach, bo to w większości strata czasu i nerwów. Co innego jak chce się pobawić, poświrować czy spędzić
@reseted: u mnie w żabie pracuje tak piękna kasjerka. Aż zaniemówiłem, jak pierwszy raz ją zobaczyłem. No i tak co raz podziwiałem jej naturalne piękno - czarne włosy i błękitne oczy. Nawet zastanawiałem się czy nie zagadać. Wtem podsłuchałem jej rozmowę na papierosie z koleżankami - "#!$%@? CNIE I JA MU MUWIE GON SIE TYPIE, CNIE ALE #!$%@? SIE #!$%@? WCZORAJ XDDDDD KURAEEEEEEE". Czar momentalnie prysł.

A więc:
1. Bycie patusem