Wpis z mikrobloga

Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dana osoba kompletnie nie pasuje do Was jako potencjalna partnerka/partner i automatycznie ją odrzucacie? Chodzi o cechy/zachowania z życia, jak i informacje zamieszczane na profilach randkowych.

Wpisujemy swoje typy w komentarzach lub plusujemy, te które ktoś już wcześniej dodał.


#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 146
@reseted:

- ideologiczne zaangażowanie: feminizm, dewocja, wiara w teorie spiskowe, bycie politycznym oszołomem - prawakiem czy lewakiem
- zaburzenia psychiczne
- posiadanie dzieci
- brak pracy, taki permanentny - szlacha nie pracuje
- nałogi, dragi, alkoholizm
- brak poczucia humoru, kij w dupie
- z wyglądu - jak jest za wysoka - sam jestem kurduplem
@Krachu wiem, nie jest to do końca logiczne,że automatycznie skreślam rozwodników i sama się zastanawiam czemu. Chyba dlatego, że miałabym świadomość, że ktoś miał już za sobą taką wielką poważną miłość, z którą chciał spędzić i układać sobie życie. Ale pewnie zmieni mi sie jeszcze myślenie po 30tce :D
Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dana osoba kompletnie nie pasuje do Was jako potencjalna partnerka/partner


@reseted: czerwona flaga = nadwaga u baby i brzydka morda

Trzeba być naiwny, że są "inne niż wszystkie" takie co niby nie lecą na szczękę chada, kasę i khutasa 30cm+ #dickpill. Każda jedzie na tym sam sofcie nie aktualizowanym od czasów jaskiniowych pod nazwą - "Gadzi mózg, biologiczny imperatyw
P.....c - > Jakie według Was są czerwone flagi, na bazie których stwierdzacie, że dan...

źródło: comment_1650399485xGVK9eYb1Dxi4ywPXZcHzc.jpg

Pobierz
No i sporo by sie jeszcze znalazło. Mam wymagania.


@Estetykatopodstawa: a to już rozumiem czemu masz konto na wykopie, tylko udajesz i żadna tak naprawdę nie leci, a wymagania zmyślone. Trochę przesadziłeś z tą zarzutką, bo nawet chady 8/10+ nie są wybredni aż tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Trzeba być naiwny, że są "inne niż wszystkie" takie co niby nie lecą na szczękę chada, kasę i khutasa 30cm+ #dickpill. Każda jedzie na tym sam sofcie nie aktualizowanym od czasów jaskiniowych pod nazwą - "Gadzi mózg, biologiczny imperatyw 1.0"


@Pozytywny_gosc: A faktycznie, jak mogłam zapomnieć o tak ważnym punkcie - nie może być przegrywem z wykopu i jakimkolwiek "-pillowcem".
@tarushiba: oho, mamy tutaj pierwszy okaz, unikatowy płatek śniegu, dziewczyny pod nazwą "inna niż wszystkie" "nie lubię przystojny" "tylko grubasy/zakolaki z fajnym charakterem, umięśnnionych 190 od razu daje w lewo!!!" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)