Wpis z mikrobloga

W głowie mi się nie mieści, że jeszcze 20 lat temu były czasy, że chłop normalnie zapraszał babę do kina a potem na kawę i tyle wystarczyło żeby wejść w związek. Jeszcze nawet 10 lat temu mało kto słyszał o tinderze. Gdyby przeliczyć wymagania kobiet na na inflację taką jak się podaje w gospodarce, to spokojnie byłoby to 15% rocznie przez ostanie 10 lat. W zwykłej ekonomii byłaby to tragedia która nie schodzi z pierwszych stron gazet, ba, od kilku miesięcy mamy inflację na poziomie 7-10% i już jest skowyt i tragedia.

#przegryw #blackpill #zwiazki #s--s #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: jak miałem 20-21 lat byłem niestety zafascynowany idelogią PUA, wszędzie samotnie wychodziłem z domu bo zero znajomych, jako introwertyk latałem po klubach co w ogóle było w chooy stresujące, pare razy nawet prawie dostałem w------l za samo zagadanie do baby (wystarczy że ma zazdrosnego gacha to nawet incela 170cm będzie chciał kark n---------ć). W ciągu 2 lat zagadalem do jakichś ~ 500 babek i co wyszło to wszyscy wiemy - widać po wpisach.

Mam konto na wykopie i po wpisach chyba widać jak potworne skazy na psychice powoduje jakiekolwiek odrzucenie ze strony kobiety, a tera weź se przemnóż razy 500.

Chad jest chadem i jego pewność siebie wzieła się stąd, że zagadał 100 razy i 80 lasek się zgodziło i 20 dało kosza.
Incel jest incelem i ma c-----y charakter dlatego, że spróbował 1000 razy i dostał
  • Odpowiedz
K---A ale na tinderze siedzi 10% kobiet max, więc 90% inaczej podejdzie do sprawy, nawet uznając to co napisałeś.


@Estetykatopodstawa: 10% populacji kobiet, umiesz w matematyke?
jeśli weźmiesz pod uwagę tylko przedział 15-30 to masz z 80% kobiet które są singielkami (niektóre w związkach wiadomo b0lca tez zmieniają)
Ale w przedziale 30-60 bab jest
  • Odpowiedz
Ja chciałbym tylko na pisać że około 50% związków jest nawiązywanych przez internet. Oznacza to, że 50% jest nawiązywanych w realu, a mimo to piszecie jakby tinder był jedyną opcją poznania dziewczyny. Trzeba wyjść z domu do ludzi tak jak matka zawsze kazała.


@PoteznyBogdan: czyli wychodzi na to, że 70% związków głównie młodych ludzi 20-30 poznaje się przez neta - zawyżają średnią, a 30% związków głównie starszych ludzi 30/40+ poznaje
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: W Polsce w przedziale wiekowym 18-24 jest tylko 5% wszystkich kobiet.
Na przedział wiekowy 18-24 atakują wszyscy mężczyźni w każdym przedziale wiekowym z każdego zakątka świata wtedy kobieta ma najwięcej jajeczek, największa % szansa na zajście w ciążę, największa szansa na urodzenie zdrowego potomstwa.
W przedziale wiekowym 18-30 wolne jest 20% kobiet oraz 33% mężczyzn.
W Polsce rodzi się 106 chłopców na 100 dziewczynek.
Jeśli dziewczyna z przedziału 18-30
  • Odpowiedz
@Derp_Derp W sumie to nie wiem ile ma dokładnie wzrostu, na pewno nie 195 cm. Jest wyższy ode mnie, tak jak większość facetów i nie było to moim kryterium wyboru. Byłam długo w związku z niskim kolesiem i to nie wzrost był problemem na długiej liście jego wad. Zależało mi przede wszystkim na kimś dojrzałym i rozsądnym, bo niańczenie maminsynka 6 lat starszego ode mnie było męczące.
  • Odpowiedz
Jest wyższy ode mnie, tak jak większość facetów i nie było to moim kryterium wyboru.


@bambucza11: No i wszystko jasne:)
Nie chcę Cię atakować, ale nawet nie wiesz, jak to, że spełnił jedno z podstawowych wymagań do wyglądu (śmiało można zakładać, że ma ponad 180 cm) ułatwiło całą sprawę i jak ustawiło mu temat.

Mówisz, że to nie kryterium, bo to po prostu wymóg i tyle.
  • Odpowiedz
@laxmanCR7 Jak wzrost byłby wymogiem to nie byłabym w poprzednim związku. Wmawiacie sobie jakieś teorie spiskowe i jak to zwykle bywa na wykopie - sami wiecie wszystko najlepiej. Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo zaraz pewnie będziecie próbować mi wmówić, że jestem facetem.
  • Odpowiedz