Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam sobie filmy z różnych wesel obcych ludzi i takie feelsy mnie złapały, że ja #!$%@?..
- Hajtający się młodzi ludzie, którzy znają się od liceum (maks. 25 lat, albo i młodsi),
- Szczera radość rodziców i rodziny z zaślubin ich dzieci,
- dużo znajomych, przyjaciół, z którymi łączy ich silna więź,
- zero problemów finansowych, bo bogaci rodzice wszystko finansują,
- i pan młody, który zbija przyjacielską i sugestywną piątkę ze swoim ojcem, która (ta piątka) przemyca informację w rodzaju: "dziękuję ci tato, że dawałeś mi przykład, że byłeś moim mentorem, że słuchałeś moich potrzeb, że byłeś dla mnie wzorem, że nauczyłeś mnie życia, że nauczyłeś mnie rozmawiać, że zawsze mogłem na ciebie liczyć, że jak potrzebowałem pomoc to mi pomagałeś, że byłeś dla mnie solidnym przykładem jak być dobrym obywatelem, ojcem i partnerem dla swojej kobiety. Teraz z tym bagażem doświadczeń i nauki sam staję się mężem dla kobiety mojego życia, a w przyszłości zostanę ojcem dziecka, które wychowam tak samo dobrze jak ty mnie. Dziękuję" I to wszystko zawarte w jednym prostym geście - przyjacielskim zbiciu piątki pana młodego ze swoim tatą.

i powiedzcie mi jak osoba, która nie miała normalnego dzieciństwa, zdrowych wzorców, nie doświadczyła miłości, zrozumienia, opieki, nie włożono wysiłku w jej wykształcenie i nie budowano w niej poczucia własnej wartości ma zostać w przyszłości dobrym mężem albo żoną?
No #!$%@? nie da się, bo żeby coś dać najpierw trzeba to mieć, bo jak dać komuś miłość albo jak dać komuś poczucie bezpieczeństwa albo jak dać komuś szczęście jak samemu się tego nie doświadczyło.
#przemyslenia #wesele #slub #milosc
zloty_wkret - Właśnie oglądam sobie filmy z różnych wesel obcych ludzi i takie feelsy...

źródło: comment_1649644649WjATtDiVrfo4bZZlKsaFkY.jpg

Pobierz
  • 135
@zloty_wkret: Właśnie oglądam sobie spoty wyborcze pisu i widze jak ten kraj się rozwinął, pis na czele z prezesem musi być uwielbiany, bo wszyscy są uśmiechnięci, zbijają piątki, chyba wracam z UK, bo u was trawa zieleńsza.

Twoje #!$%@? przypomina mi teksty sebków pod blokiem jak to mogli być piłkarzami, gdyby tylko (i tu wpisz powód - złe buty, słabe boisko, kumple, trener nie taki, tata nie interesował, a koledzy siłą
@zloty_wkret: pffff.... ta piątka z ojcem to może być wilemówiąca piątka w rodzaju - "#!$%@?@ - jest w pytę - w końcu się ode mnie #!$%@? i będę mógł odmawiać uczestwnictwa w twoich durnych pomysłach "akcjach" i nie będę słuchał twoich nazistowsko-rasistowksich żartów. Nie dzwoń do mnie więcej.

Pisanie o finansowaniu przez rodziców - gdzie wiele wesel jest sfinansowanych i zaplanowanych przez młodych...
Zejdź na ziemię - jak masz problemy to
@zloty_wkret #!$%@? głupoty, znam ludzi z patologii, którzy założyli szczęśliwą rodzinę. Im bardziej komuś czegoś brakuje tym bardziej do tego dąży.
@zloty_wkret: Memik dobry, ale jest właśnie tak XD Moja dobra przyjaciółka była na jakimś tam antydepresancie i były ciągle jazdy z samopoczuciem - zmieniła na inny z jakąś tam mieszanką wybuchową i w sumie większość jej problemów jak renkom odjoł.

Nawet kawa - ojciec pije jak wodę; matka dostaje nadciśnienia jak wypije o jeden kubek za dużo, a ja mam trochę po obu (zamiast nadciśnienia to dostaje poczucia niepokoju) i w
@zloty_wkret podstawa w życiu to bogaci rodzice a ich się nie wybiera. Banał wiem ale prawdziwy. Bogaci znajomi od rodziców na 18 urodziny dostawali mieszkania na własność najczęściej kawalerki w mieście wojewódzkim żeby mogli sobie studiowac dostawali kieszonkowe co bzikali to ich do tego nowy samochód na firmę I pracę w firmie u rodziców. A ty nie masz życia prywatnego mieszkasz z rodzicami do 30 albo i dłużej przez sytuację na rynku