Wpis z mikrobloga

@Mfalme_Kitunguu: ale że co, nie macie oddzielnego pomieszczenia na pralnię i tam go zostawiacie tak? Moja rodzina dużo się załatwia. Może to geny, może to nasza dieta, ale każdy robi duże kupy. Każdemu kiedyś się zdarzyło zrobić wielkie kupsko i czasami nie da się tego spuścić. Kręci się tylko w wodzie popychane przez strumień. Gdy dorastałem, moja rodzina miała nóż do kupy. Był to stary, zardzewiały nóż kuchenny, który wisiał w
@Radiativ: ja nawet pijąc tylko Pepsi co dzień-dwa zmieniam sobie szklankę, żeby zmywarka miała co robić xD
@Mfalme_Kitunguu: nie rozumiem dlaczego ludzie zostawiają nóż na zlewozmywaku? Ja zostawiam normalnie na blacie, żaden nóż nigdy nie dotyka mi blatu miejscem smarowania i go nie brudzi. Poza tym dobrze wycieram o bułkę/kromkę i odkładam prawie czysty. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@droid43210: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później