Wpis z mikrobloga

Puść kawałek i zjedz za darmo pizze! #rozdajo #jedzenie

Wracam po raz drugi z prostym dealem - Wśród plusujących opłacam pizzę z dowozem (40-45zł).
Każde 100 plusów to dodatkowa pizza. Losowane #mirkorandom (albo jak nie zostało naprawione to inny sposób) zrobimy jutro o godzinie 16 tj. 05.02.

Całe życie pracuje nad muzyką i w końcu nadszedł dzień w którym ruszył mój drugi singiel z poważnego i dopracowanego albumu, stąd będę bardzo wdzięczny za pomoc! Koniecznie zostawcie po sobie znak w komentarzu na YT!

Czarny Szop - Szum w uszach

Zapraszam tez na Instagram -> @Czarny_Szop
Dzięki wariaty!
(Zróbmy limit na 10 pizz póki co xD jak będzie szło to moze pójde z torbami i zwiększymy)
#muzyka #rap #heheszki #pysznepl
  • 34
@ad-zord: Slucham hh od poznych lat 90, plytoteke mam kolo 200 plyt cd + kilkanascie wosków, ale od dobrych pieciu lat nie liczac pojedynczych artystów nie kupuje plyt.

mam jedno pytanie i nie jest ono skierowane tylko do ciebie - ale ze jako z tego "cuda techniki" korzystasz i jestes "wewnatrz" branzy to moze sie wypowiesz.

Po co ten autotune ;< #!$%@? to jest asluchalne z tym #!$%@?.
Po co ten autotune


@jzs44: przecież odpowiedź jest banalna i nie potrzeba żadnego insidera o to pytać - bo ludzie lubią jego brzmienie, zarówno słuchacze jak i artyści, ty przecież nie musisz ale jestem pewien, że każdy jest w stanie się do tego przekonać bo sam go kiedyś nie lubiłem i wierzyłem w mity na jego temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jzs44: Coz caly swiat tego uzywa i to ze Tobie sie to nie podoba to nie znaczy ze setkom innych osob rowniez. Ja osobiscie nie jesetm fanem przesadnego uzytkowania tego narzedzia i tez unikam gdy to mozliwe, ale nieraz lekka korekcja wokalna po prostu lepiej brzmi. Wszsytkim nie da sie przypasowac- pozdrawiam serdecznie i podziwiam kolekcje plyt ;)