Wpis z mikrobloga

Nie chcę bronić chłamu na portalach, ale musicie też być nieco obiektywni.

Każda laska tam jest wręcz b----------a wiadomościami. Rekordzistki dostają ponad 150 wiadomości dziennie. Ciężko odpowiedzieć na jakąkolwiek wiadomość w natłoku zainteresowania.

Nikt nie siedzi tam 24/7. Nawet różowe mają coś do zrobienia. Moim zdaniem zdawkowe odpowiedzi na "odczep się" sugerują, żebyście spadali bo różowa jest czymś zajęta a nie chce wyjść na chamską.

Poza tym, nie każda kobieta tam będzie
nn1upl - > Nie chcę bronić chłamu na portalach, ale musicie też być nieco obiektywni....

źródło: comment_1649077859T2uxn0dMTwA0yBUjKAnF19.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antibambino: @iquiet: @Redicle: Przestańcie się dziwić. Załóżcie konto jako laska zobaczycie o co chodzi.

Ja mam tak na linkedinie. Przyjmuje rekruterów do znajomych a potem ich zlewam albo odpowiadam półsłówkami. Jeden na 30 który napisze coś co mnie faktycznie interesuje dostanie moją odpowiedź normalną. Widać babki są w podobnej sytuacji.
  • Odpowiedz
Nie no zaraz, chwilunia - to na c--j pierwsza się odzywa? A no tak - żeby podbudować sobie ego i sprawdzić, jak bardzo beciak będzie w stanie się upodlić żeby zabawiać księżniczkę, nie po to żeby kogoś naprawdę poznać


@nn1upl: Z obrazka widać, że pierwsza zaczęła rozmowę, czyli jest w jakimś stopniu zainteresowana twoim profilem. Pamiętaj, że profilem nie osobą. Ty dla drugiej strony jesteś kompletnie kimś obcym. Nie widzę tu upodlenia ani podbudowywania ego w żadnym stopniu żadnej ze stron. Wiem, że to wygodne ale czeka na twój ruch.
Także nadinterpretujesz i to srogo.

Idąc dalej, chcesz to odpisujesz i próbujesz rozwinąć znajomość, nie chcesz to nie odpisujesz. Laska odpisuje jak dziecko z downem to wywalasz parę jak nie chcesz się męczyć. To
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Twoim obowiązkiem jako osoba która zaczyna rozmowę jest się chociaż przywitać, wysłanie emotki to nie jest przywitanie. Jeżeli ktoś rozpoczyna ze mną rozmowę w ten sposób to pokazuje swój brak kultury, i nie mam ochoty wychodzić przed szereg. Rozumiem, że nawet mocno przeciętna kobieta ma setki par i ciężko to ogarnąć, ale jeśli sama próbuje nawiązać kontakt, to niech to już robi jak należy. Nie oczekuję Bóg wie czego,
  • Odpowiedz
Mam takiego przygłupawego kolegę byłego Chada,co zaczyna rozmowę i prowadzi jak ta laska z mema.Jak mu atencjometr spada,to pisze "co tam" po czym odpowiada jednym słowem.Teraz zdziwiony,że nie chce mi się z nim gadać.No debil ()
  • Odpowiedz
@Antibambino: jak dziewczyna na tinderku dostaje kilkadziesiąt wiadomości co tam/jak leci to się nie dziwię, że nie odpowiadają


@Naqviator: Dlatego na start pisze sie czesc i jak odpowiada to znaczy ze zainteresowana. Bez fikolkow.
  • Odpowiedz
@Antibambino: mi dziewczyna sama dała kontakt do siebie na imprezie, po czym tak odpowiadała gdy się odezwałem xD nie wiem czy zrobiła to, żebym się o-----ł, nie prosiłem o ten kontakt, sama się zaproponowała
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krne: Jak możesz nazwać absurdem niewiedzę? Przecież nie wiesz z kim masz do czynienia i nie masz podglądu na to, co dana osoba właśnie robi podczas rozmowy. Możesz być spławiany z wielu powodów. Nikt obcy nie musi ci się tłumaczyć dlaczego oraz nie możesz rościć sobie do tego jakichkolwiek praw.
Dalej twierdzisz, że to absurd?
  • Odpowiedz
@iquiet: @Antibambino: Nie chcę bronić chłamu na portalach, ale musicie też być nieco obiektywni.

Każda laska tam jest wręcz b----------a wiadomościami. Rekordzistki dostają ponad 150 wiadomości dziennie. Ciężko odpowiedzieć na jakąkolwiek wiadomość w natłoku zainteresowania.
Nikt nie siedzi tam 24/7. Nawet różowe mają coś do zrobienia. Moim zdaniem zdawkowe odpowiedzi na "odczep się" sugerują, żebyście spadali bo różowa jest czymś zajęta a nie chce wyjść na chamską.
Poza
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Ja tam wciąż jestem zdania, że różowe po prostu są ograniczone intelektualnie. Chemia w naszych mózgach powoduje, że nie dostrzegamy tego na początku znajomości. Moja ex: była mistrzyni Polski, architekt, zwiedziła trochę świata. I o czym ciągle nawijała? O pracy, jedzeniu i psiapsiach. (°°
  • Odpowiedz