Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, ze zamknęli ruch lotniczy nad Arabią i ludzie nie maja nawet za bardzo jak uciec XD Kierowcy maja teraz spotkanie, brakuje Vettela na miejscu, on by ich ogarnął. Liczę ze ci którzy maja dzieci (Kevin, Checo, Hulk) wpłyną na zdanie reszty o #!$%@? z tego chlewu.

Ecclestone lubił hajs, ale miał pewne granice. Teraz F1 jest milusia i fajna w socialmediach, ale za hajs zrobi wszystko, nie dajcie się omamić. #!$%@? ryzykują życie kierowców, członków zespołów, dziennikarzy i kibiców. Wszystko w imię arabskich petrodolarow.

#f1
  • 20
@chianski: jakoś sporo samolotów nad Arabią przy rzekomo zamkniętym airspace

Myślenie, że kierowca bez dzieci nie martwi się o swoje życie a ten z dziećmi już bardziej jest dziwaczne

@tumialemdaclogin pewnie skoro są meetingi to tam o tym gadają, po co miałby z tym od razu lecieć do social mediów w takiej sytuacji? Chyba że to takie typowo wykopowe przyjebywanie się do Lewisa bez przemyślenia?
@chianski: Ja myślę, że Perez i Gasly mogą tutaj sporo mówić - Gasly ostatnio się mocno angażował w tematy wsparcia Ukrainy, a o Perezie wiemy że wyrażał obawy dotyczące bezpieczeństwa - co komentowałem w innym wpisie na mirko.

A Perez jako weteran też może już mieć jakiś posłuch wśród młodzieży.

jakoś sporo samolotów nad Arabią przy rzekomo zamkniętym airspace


@Brzychczy: Z tego co czytałem, to przestrzeń zamknęli tylko nad samym
@Atomus: Jakoś nie chciałbym se jeździć 10 km od bombardowan.
@fordern: Racja, Gasly tez może mieć dużo do powiedzenia, robi się z niego taki mały Seb. Ogarnięty chłopak.

@Brzychczy: piję do tego, że Max podobno na luzie, a Perez mający trójkę dzieci mega zesrany. Osobiście jestem antynatalem i posiadanie dzieci nie ma dla mnie znaczenia, ale ta trójka może myśleć troszkę w innych kategoriach o niebezpieczeństwie. A info o
@chianski: to w ogóle jest bardzo ciekawy temat, który poruszyłeś. Chodzi mi o kierunek w jakim zmierza F1 i jak zmieniła się przez ostatnie lata. Wydaje mi się, że wielu ludzi jest zauroczonych obecną Formułą, niestety mimo tego ja dostrzegam wiele wad. I tu nawet nie chodzi o to skąd i w jaki sposób ciągnie pieniądze.
@chianski: @fordern: Gasly na tle innych kierowców był zaangażowany w sprawę Ukrainy, bo jego dziewczyna to Ukrainka (i zarazem potencjalni teściowe to Ukraińcy). Wspierał swoją dziewczynę, która robiła jakieś tam akcje/happeningi antywojenne i pomagał jej nagłośnić sprawę, mówił też o tym otwarcie, że ma bliskich na Ukrainie, (czy też pochodzą z Ukrainy). Może jestem cyniczna, ale sądzę że gdyby nie to, to by nie wykrzesał z siebie takiego zaangażowania na