Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu - widzę, że mieszkanie z sauną z funkcją spania nadal nie znalazło nabywcy, a minęły równo 2 miesiące odkąd opublikowałem tamten wpis.

Obecnie jest ono wystawione za 259 tys pl, czyli 9418 pln / m2, co oznacza spadek ceny o 31 tys pln - czyli ok. 500 pln dziennie ¯\_(ツ)_/¯ No nic, czekamy dalej.

#nieruchomosci #flipmieszkania #patodeweloperka #lodz #natropieflipperow
Pobierz nalogowiec - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu - widzę, że mieszkanie z sauną...
źródło: comment_1648129102Xzi8aG4ErHZDoaXCGwWD3p.jpg
  • 15
@nalogowiec: o cholera takie mieszkanie to jak mieszkać na korytarzu XD
wchodzisz i korytarz - po prawej drzwi do łazienki, po lewej ścianka działowa za którą jest łóżko na sznurach (chyba żeby się powiesić XD), 1m x 2m miejsca na stolik i krzesło, balkon na którym nie można się nawet obrócić, korytarz do kuchni w której zmieści się chlebak i zestaw noży

250 tys - szczerze wolałbym sobie kupić cadillaca escalade
@nalogowiec: po zakupie swojego mieszkania nie zwracałem uwagi na rynek nieruchomości. I teraz tak patrzę i się za głowę łapie, bo to jest #!$%@? nieprawdopodobne co się na tym rynku stało :D swoje w mieście powiatowym kupiłem za mniej niż 200k za prawie 100m2 i z ogródkiem ponad 400m2. Remont wyszedł ok. 80. A tutaj czeska sauna za 260k :DDDDD
Podziwiam odwagę właściciela.
Chciał zrobić szybki deal, nie przemyślał, został z problemem.

Ja rozumiem że rynek nieruchomości bywa różny, lecz 27m2 za 259k...
W czerwcu 2021 40m2 w rejonie oferowanego mieszkania kosztowało 240k, mieszkanie po remoncie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dziś podobne metraże bez ingerencji remontowej chodzą w tej lokalizacji po 260-280k.

Pozostaje mi życzyć właścicielowi szczęścia w szukaniu jelenia ( ͡º ͜ʖ͡º)