Wpis z mikrobloga

Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to karteczki na drzwi i w okolice terminala informujące o awarii. Bez internetu karta nie zapłacisz (a dodatkowo nie kupisz doładowania, nie odbierzesz paczki ani nie zapłacisz rachunku). No i sobie czekam bo wsparcie pracuje od 7 rano wiec poza standardowym restartem modemu, który gowno dał, nie mam co więcej zrobić. Po 7 zadzwoniłam, okazało się, ze Orange ma jakaś awarie na pół miasta i wsparcie było zdziwione, ze jestem pierwsza osoba, która do nich dzwoni.

No i jeszcze kij z tym, ze 99% klientów nie zwraca uwagi na te kartki, póki tylko są zawiedzeni, ze nie kupią śniadania to spoko. Tez bym wolała żeby wszystko działało a nie żebym musiała odsyłać ludzi bez zakupów spod kasy.

Ale wśród tych nieczytających informacji cześć (na szczęście mniejszość) ma do mnie pretensje o to, ze:
- dlaczego nie ma informacji na drzwiach
- skoro już wie, ze informacja jest, to dlaczego nie jest większa
- dlaczego nic nie robię żeby zaczęło działać, tylko sobie stoję
- co on ma teraz zrobić niech pani cos wymyśli
- co to za sklep, w którym karta się nie da zapłacić, zbankrutuje bo tak się nie traktuje klientów. Jego nie interesuje, ze to awaria Orange, to moja wina bo jestem #!$%@?

No i tak mi się dzisiaj fajnie dzień zaczyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zabka #zalesie
rudyba - Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to ...

źródło: comment_16473277499gll4wIY5JiNuaUweUvfMl.jpg

Pobierz
  • 175
A jedna kobieta, ale miła, chyba tylko się jeszcze nie obudziła, na informacje, ze awaria internetu i nie da się karta zapłacić, stwierdziła, ze to on się na samoobsługowej skasuje. I jej puste spojrzenie jak jej powiedziałam, ze to tak się nie da, internetu nie ma w całym sklepie. Długo jej zajęło zajarzenie XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@rudyba: klienci to debile, nie ważne gdzie, zawsze są to roszczeniowe #!$%@? z IQ > 10. Sam nie jestem sprzedawcą, nie prowadzę swojego sklepu, ale jak nieraz widzę sytuacje gdzie ktoś wyzywa kasjera bo nie ma jakiegoś produktu, albo coś jest drogie to mam ochotę #!$%@?ć lepe na ryj takiemu (a jak to stara baba to ochota jest jeszcze większa)...
Trzeba było zamknąć sklep i napisać "otwarte od 8"
@Precypitat: Szczerze mówiąc nawet jak ma gdzieś taka opcje to nie wiem jak to połączyć.

@JBravo akurat ani tipsów ani doklejanych rzęs, ani przedłużanych włosów nie mam. Za to niestety czasami muszę gadać przez telefon w trakcie obsługi bo jestem właścicielem tego sklepu i wiecznie coś ktoś ode mnie chce. Albo któryś pracownik, albo ktoś z żabki, albo zgłaszam awarie telefonicznie.
@JBravo akurat ani tipsów ani doklejanych rzęs, ani przedłużanych włosów nie mam. Za to niestety czasami muszę gadać przez telefon w trakcie obsługi bo jestem właścicielem tego sklepu i wiecznie coś ktoś ode mnie chce. Albo któryś pracownik, albo ktoś z żabki, albo zgłaszam awarie telefonicznie.


@rudyba: nie no, glupie #!$%@? - szacuneczek za ciezka prace mrs Frog-shop-owner ( ͡° ͜ʖ ͡°)