Wpis z mikrobloga

Jak przejść z redukcji na masę? Jak wyglądał mój pierwszy cykl i czy bym coś zmienił? Co sądzę o johimbinie i GW? Czy broniłbym swojego kraju? Czy źródła węglowodanów które używamy mają dużą różnicę w kontekście budowania sylwetki?
Jak bycie kulturystą przekłada się na zainteresowanie wśród kobiet i mężczyzn?
Jeśli któreś z pytań Cię zainteresowało, zapraszam do obejrzenia mojego nowego materiału Q&A, link w komentarzu.

#lewusmusisz
#silownia
#trening
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokosy
#szczecin
Lewusx - Jak przejść z redukcji na masę? Jak wyglądał mój pierwszy cykl i czy bym coś...

źródło: comment_1647255163pYsgs5ynUhzFW0swz0NowT.jpg

Pobierz
  • 23
@Lewusx: bierz pod uwage ze sie na tym nie znam, ALE:
1. na scenie chyba usmiech bedzie, jak na przystojnego kulturyste przystalo
2. wóz z weglem niektore pozy
3. w bicach przodem na przyklad sprawiasz wrazenie jakbys sie zbyt garbil by dopiac brzuch i 4, poprobój porotowac nadgarstkiem to moze by korzystniej wyszedl bic
4. w bicach tylem niektorzy noge zakroczna daja odrobine dalej

moze sie niektore pozy zmienia przez lepsze
@Pepega:

1.Jak najbardziej, kiedyś sam w to nie chciałem wierzyć, ale uśmiech dużo daje.

2.Jeśli chodzi o kontrolę brzucha, bo chyba to masz na myśli, do poprawy jak najbardziej, kwestia jest jeszcze taka, że około 10cm mi z tej talii spadnie.

3.Nie dopinam brzucha całkowicie, cofam biodro w tył i robie vacuum w celu pokazania jak najlepszej proporcji, dla mnie jedyna możliwa opcja pokazywania tej pozy, z napiętymi mięsniami brzucha, wyglądam
@Lewusx: I tak chętnie przesłucham całość, ale na przyszłość możesz rozważyć dodanie timestampów z poszczególnymi pytaniami w opisie dla wygodnickich. Pozderki.
@Lewusx: Nie wiem czy Ci się będzie chciało ale napewno pomoże to sporej liczbie osób w tym mi ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz w opisie dodawać pytanie na jakie odpowiadasz oraz czas w którym ta odpowiedz się zaczyna typu
21:37 - Czy po kreatynie trzeba się odblokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdro
@mk27x: Właśnie zastanawiam się czy to nie jest trochę strzał w kolano, wtedy bardzo mocno spada czas oglądania średni, bo ludzie wchodzą, przesłuchają jedno pytanie i wychodzą, a to znowu negatywnie wpływa na zasieg.

I teraz pytanie czy robić tak, żeby widzowi było wygodnie czy tak, żebym zwiększył swoją szanse na rozwój.