Wpis z mikrobloga

Jak przejść z redukcji na masę? Jak wyglądał mój pierwszy cykl i czy bym coś zmienił? Co sądzę o johimbinie i GW? Czy broniłbym swojego kraju? Czy źródła węglowodanów które używamy mają dużą różnicę w kontekście budowania sylwetki?
Jak bycie kulturystą przekłada się na zainteresowanie wśród kobiet i mężczyzn?
Jeśli któreś z pytań Cię zainteresowało, zapraszam do obejrzenia mojego nowego materiału Q&A, link w komentarzu.

#lewusmusisz
#silownia
#trening
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokosy
#szczecin
Lewusx - Jak przejść z redukcji na masę? Jak wyglądał mój pierwszy cykl i czy bym coś...

źródło: comment_1647255163pYsgs5ynUhzFW0swz0NowT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Lewusx: Haha racja nie zauważyłem, sorry! Ogólnie napewno to ukróci trochę wyświetlenia pełnego filmu. Z drugiej strony jak ktoś nie ma czasu oglądać 30min qa a chce odpowiedzi tylko na jakieś tam konkretne pytania to i tak będzie przewijał ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sumie na początku zostaw tak jak jest żeby coś Ci się tam nabijało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Pamiętaj, że UX też ma znaczenie. Nikt dokładnie nie wie jak działają algorytmy YT, ale u mnie (trochę działałem kiedyś na YT) liczby na filmach z timestampami wyglądały całkiem spoko.

Poanalizuj jak to wygląda u Ciebie. Z jednej strony ktoś może obejrzeć tylko interesujący go fragment, a z drugiej, może wejść, zobaczyć "31 minut" i od razu wyjść, bo "nie chce mi się całego oglądać". Kij ma dwa końce.
  • Odpowiedz