Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem coraz bardziej sfrustrowany i zdesperowany. Jak znaleźć kogoś na żywo? Nie załapałem się na pociąg o nazwie najlepszy czas na poznanie drugiej połówki to studia. Faktycznie to najlepszy czas bo sporo znajomych się tak poznało i do teraz są razem. Sam poznałem sporo osób i miałem fajne akcje ale wszystko to były tylko koleżanki a teraz to one są zajęte. Na #tinder i #badoo już nie mam cierpliwości. Mam pary ale nic z tego nie wynika. Zresztą co mi po parach jak coraz gorsze osoby tam siedzą. Albo na maxa toksyczne albo fejki. Najbardziej wkurzające jest, że na żywo wcale nie ma super gości a i tak mają laskę. Nie jestem jakiś brzydki czy nudny. Normalny zwykły, fajny chłopak z ambicjami i zainteresowaniami. Gdzie mam poznawać jako dorosły chłop? Chodzę w różne miejsca ale wszędzie sam. Zagadywać? Czekać na przypadek? Bez sensu. Studia już mam lata za sobą a wtedy było wszystko takie proste, znajomości same się pojawiały. W moim wieku już każdy prowadzi własne życie. W pracy każda zajęta. Są tu jacyś single 28+? Nawet starzy znajomi poszli swoją ścieżką, porobili rodziny i ciężko o jakąkolwiek znajomość a co dopiero o wolną kobietę. Jak zmaksymalizować swoje szansę? Chętnie wychodzę z domu ale już nie mam pomysłu gdzie i jak się za to zabrać żeby przy okazji kogoś poznać.

#zwiazki #relacje #feels #przegryw #tfwnogf #blackpill #podrywajzwykopem #randki #samotnosc #wojak #doomer #pua #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62237a234ad8e23fb51f4951
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz
źródło: comment_1646523431vB0mjIC5suV4ne7SbLWa4L.jpg
  • 21