Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem coraz bardziej sfrustrowany i zdesperowany. Jak znaleźć kogoś na żywo? Nie załapałem się na pociąg o nazwie najlepszy czas na poznanie drugiej połówki to studia. Faktycznie to najlepszy czas bo sporo znajomych się tak poznało i do teraz są razem. Sam poznałem sporo osób i miałem fajne akcje ale wszystko to były tylko koleżanki a teraz to one są zajęte. Na #tinder i #badoo już nie mam cierpliwości. Mam pary ale nic z tego nie wynika. Zresztą co mi po parach jak coraz gorsze osoby tam siedzą. Albo na maxa toksyczne albo fejki. Najbardziej wkurzające jest, że na żywo wcale nie ma super gości a i tak mają laskę. Nie jestem jakiś brzydki czy nudny. Normalny zwykły, fajny chłopak z ambicjami i zainteresowaniami. Gdzie mam poznawać jako dorosły chłop? Chodzę w różne miejsca ale wszędzie sam. Zagadywać? Czekać na przypadek? Bez sensu. Studia już mam lata za sobą a wtedy było wszystko takie proste, znajomości same się pojawiały. W moim wieku już każdy prowadzi własne życie. W pracy każda zajęta. Są tu jacyś single 28+? Nawet starzy znajomi poszli swoją ścieżką, porobili rodziny i ciężko o jakąkolwiek znajomość a co dopiero o wolną kobietę. Jak zmaksymalizować swoje szansę? Chętnie wychodzę z domu ale już nie mam pomysłu gdzie i jak się za to zabrać żeby przy okazji kogoś poznać.

#zwiazki #relacje #feels #przegryw #tfwnogf #blackpill #podrywajzwykopem #randki #samotnosc #wojak #doomer #pua #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62237a234ad8e23fb51f4951
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem coraz bardziej sfrustrowany ...

źródło: comment_1646523431vB0mjIC5suV4ne7SbLWa4L.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jakoś w wieku 28 wróciłem na rynek matrymonialny po kilku latach związku to ci powiem, że zajebiście mi szło. Mega wybór, dużo ciekawych dziewczyn poznałem. Całkiem sympatyczny okres. Najmłodsza z jaką się spotykałem miała 21 lat. Wymagania też mam swoje, bo lubię tylko szczupłe, zadbane, wykształcone lub studentki, oczywiście bezdzietne, milusie, słodziusie itd.
Także da się.
Ale fakty są takie, że też wymaksowałem swój wygląd, z twarzy całkiem przystojny,
  • Odpowiedz
luke: > Są tu jacyś single 28+?

34+, 185cm, ogarnięty (15k+), cały czas zajęty (sporty, zainteresowania, fajna robota). Przez 7 lat jak zacząłem się interesować tematem to byłem na 10 randkach ale żadna nie miała kontynuacji. Troche wolno idzie. Też myślałem że samo przyjdzie ale nie przychodzi:)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
kursy gotowania, "obozy" dla dorosłych (soliści, apetyt na świat), degustacje wina. Generalnie aktywności dla dorosłych za drogie dla ludzi z dziećmi.

Mam pary ale nic z tego nie wynika.

na tinder jest 20% kobiet, z czego pewnie połowa tylko zbiera followersów na insta. Chcesz to wyślij mi link to twojego profilu, powiem ci co nie tak,

@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
kursy gotowania, "obozy" dla dorosłych (soliści, apetyt na świat), degustacje wina. Generalnie aktywności dla dorosłych za drogie dla ludzi z dziećmi.


@jatutaktylkonachwile: wymieniłeś #!$%@? aktywności dla ludzi 50+, a nie dla "młodego dorosłego" około 30stki xD. Chłop powinien celować w widełki 24-30. Już widzę 25 letnią absolwentkę Prawa jak dogina solo na obóz dla dorosłych "apetyt na świat" xD xD xD. Jezu chryste, jak czasem was czytam to jakbyście z piwnicy
  • Odpowiedz
większość koło 30


@jatutaktylkonachwile: Nie. Może ci soliści jakoś jeszcze w miarę młodo wyglądają, pozostali to raczej koło 40stki. Target opa to jest 25-29 letnia młódka zaraz po studiach, a nie 38 letnia pielęgniarka Bożena po rozwodzie z dwójką dzieci.

Zwróć uwagę jeszcze na jedną ważną rzecz, że ci z degustacji wina i kulinarne kreacje to praktycznie same pary, bo to jest dobry sposób na randkę, a nie samotny wypad. Mimo,
  • Odpowiedz
jakbym poszedł sam na degustacje wina.


@sikalafou: ale ja nie mówię żeby sam, można z kolegą. Twoje propozycje też sa dobre, bo cykliczne (symulują szkołę, dają czas na naturalny rozwój)

Target opa to jest 25-29 letnia młódka


Zakładam że OP ma tyle lat ile jego kolega ( 32), średnia różnica wieku w każdym kraju pierwszego świata to 1-2lata.

Serio taki naiwny?

jeżdzę z solistami, 70% baby* (przeleć sobie wiecej zdjęć), i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: teraz mnóstwo tego do nas przyjeżdża i wystarczy wyjść na ulicę. Ewentualnie w portalu randkowym zmienić lokalizację.
Nie wiem ile jest wolnych nie prowadzę takich statystyk ale na pewno jakaś część
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
To proste - obniżasz swój wiek na tinderze (dokladnie tak jak to robią poscianiee Julki). Choć ja sie nie tykam takich 25+ bo to juz smutny koniec dla baby no i ryzyko wdepniecia na mine w postaci rozklapiochy 30+ dużo większe.

Najpeiej nie spotykaj sie z rówieśniczkami bo z tego i tak nic nie będzie, strata czasu. Target każdego normalnego chlopa to dziewczyny okolo 20 roku życia.
Gdzie? Wszedzie. Wystarczy sie
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Różowe w takim wieku to raczej chcą chłopa do 3 lat w górę. Nie wiem ile OP dokładnie ma lat ale nawet 28 i celowanie w lvl 20 to już spora różnica wieku. To by było fajnie gdyby nie było konkurencji. Znajdzie się ktoś młodszy. Na Tinderze to nie ma sensu kłamać, i tak to potem wyjdzie. OP przespał najlepszy czas i najlepsze warunki do znalezienia partnerki i teraz są
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: singiel 29 here.1 raz muszę przyznać że po weekendzie w Poznańiu doskwiera mi samotność. Sądziłem że nie potrzebuje nikogo do szczęścia a miłość nie jest dla mnie. Ale życie pokazuje inaczej, wzgardzilem miłością koleżanki z pracy, inna z kolei mnie olewa. Także tak, piona Mirku.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@daro1 myślę że wiek 28 - 35 lat dla faceta to jest jego prime. Wtedy możesz wszystko - tylko musisz mieć doswiadczenie/wiedzę, wygląd, dynamine i jakieś poważne stanowisko/pozycje w spoleczenstwie.
Oczywiscie mój poprzedni komentarz byl pol zartem pol serio - szczegolnie jego ostatnia część, ale calkowicie poważnie to ja jestem dawno po studiach i nigdy wczesniej nie mialem takiego brania jak teraz. Laski nawet jara to, że jestem starszy.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: To jest bardzo duża różnica wieku. Laska w wieku 20 lat jeszcze chce się wyszumieć a facet w wieku 30-35 już poważnie myśli o życiu. Raczej większość już powinna być na dobre ustatkowana. Do zabaw w stylu ONS/FWB raczej nie ma znaczenia ale do trwałych związków jakoś słabo to widzę. Laski mają do wyboru dużo młodszych studentów, pewnie niektóre preferują starszych ale to chyba wyjątki. Prawie wszystkie pary które znam
  • Odpowiedz